[ad_1]

▲ دیپلماسی Eui-yong Eui-Yong Hwang-Hee Sports Sports-Kwon Chil-seung ، نامزد وزیر شرکت های کوچک و متوسط

رئیس جمهور مون جه این تصمیم به جایگزینی وزیر امور خارجه کانگ کیونگ هوا امروز (20 ام) گرفت و یو-یونگ اوی-یونگ افسر سابق امنیت ملی کاخ آبی را به عنوان یک موفقیت منصوب کرد.

علاوه بر وزیر فرهنگ ، ورزش و جهانگردی ، نماینده حزب دموکرات هوانگ هی و نماینده حزب دموکرات کوون چیل سئونگ به عنوان وزیر SME ها و مبتدیان منصوب شدند.

چونگ من هو ، یکی از شهروندان ارشد خانه آبی ، امروز از طریق جلسات توجیهی سلام و احوالپرسی این سه وزارتخانه را اعلام کرد.

نامزد Eui-Yong Eui-Yong یک مقام دیپلماتیک است که از بخش امور خارجه دانشگاه ملی سئول فارغ التحصیل شده است.

وی سفیر شرکت آمریکایی ، سفیر اسرائیل در اسرائیل و سفیر موضوع هیئت در نوا بود و همچنین به عنوان هفدهمین عضو شورای ملی فعالیت می کرد.

وزیر کانگ کیونگ هوا اولین وزیر امور خارجه دولت مون جائه چین بود و بیش از سه سال و نیم ریاست وزارت امور خارجه را بر عهده داشت.

در ابتدا ، کانگ احتمالاً دفتر خود را با رئیس جمهور مون تقسیم می کرد ، اما رئیس جمهور مون تصمیم گرفت این بار جایگزین او شود.

کاندیدای وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی هوانگ هی یک عضو مجدد شورای ملی است که از دپارتمان اقتصاد دانشگاه سونسیل است و دارای یانگ چون گپ است.

او به عنوان مدیر در خانه آبی دولت Ro Mu Moon خدمت می کند و به عنوان رئیس کمیته روابط عمومی حزب دموکرات و یک نماینده داخلی بیمارستان خدمت می کند.

نامزد Chil-seung Kuon پس از فارغ التحصیلی از دانشکده اقتصاد دانشگاه کره به عنوان عضوی از انتخابات عمومی 20 و 21 انتخاب شد.

او همچنین در خانه آبی دولت روح مو هیون کار می کرد.

جایگزینی وزیر خاورمیانه و خاورمیانه به دلیل تصمیم وزیر فعلی پارک جوان سان برای نامزدی در انتخابات میان دوره ای شهردار سئول در ماه آوریل است.

وزیر پارک صبح امروز تشکر کرد.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]