[ad_1]

بعلاوه ، ناک یونگ لی ، رهبر حزب دموکرات از قبر جئونگ این یانگ که در اثر سو abuse استفاده از والدین خوانده خود درگذشت ، بازدید و یادبود آن را گرامی داشت.

سخنگوی لی گفت که بعد از ظهر شانزدهم ، لی و همسرش کیم سوک هی از آرامگاه جئونگ این یانگ در یانگپیونگ ، گیونگی دو بازدید کردند و روح آنها را جشن گرفتند.

مشخص است که لی ، که قصد خود را از یادبود در چندین مکان زودتر فاش کرده بود ، صبح امروز ، بدون برنامه رسمی ، بدون اطلاع دستیاران ، به تنهایی با همسرش کیم و همسرش از آرامگاه بازدید کرد.

گورستان پارک ، جایی که قبرستان جئونگ این یانگ در آن واقع شده است ، توسط کشیش ارشد سونگ گیل وون از کلیسای Cheongran برای کودکانی که به طرز غم انگیزی به عنوان یونگ این یانگ درگذشت تأسیس شد.

پس از بازدید از مقبره ، زوج نماینده چای نوشیدند و با پاستور سونگ و سایر اهالی روستا گفتگو کردند.

نماینده لی گفت: “به نظر می رسد لی در هنگام بزرگسالی در حال پرورش نوه های جوان ، گورستان را با خجالت و تأسف کشف کرده است.”

پیش از این ، در تاریخ 6 ، در مورد یونگ یین یانگ ، مدیر عامل شرکت لی احساس وحشتناکی را بیان کرد و گفت: “من از گفتگو شرم دارم.”

روز چهارم ، در چهارم آخر ، ما در فیس بوک ارسال کردیم “جونگ این با لبخندی شیرین و زیبا ، جئونگ این ، درخشان و درخشان و وقتی تمام بدنش به رنگ قرمز تیره آسیب دید ، بزرگسالان ما دور بودند. متاسفم و متاسفم من دوباره همان اشتباهات را تکرار نمی کنم. ، دوباره خجالت می کشم. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]