[ad_1]

دانشکده دانشگاه

به گفته این گروه سیاسی یکتا پرس، محمدمهدی زاهدی ، عضو کمیته آموزش و تحقیقات مجلس ، در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی فارس در مورد برکناری و تبدیل 140 استاد در دانشگاه پیام نور: دانشگاه پیام نور ادعا می کند که تعدادی از اساتید حدود 140 نفر را از کار اخراج می کنند. شرایط تغییر وضعیت خود به رسمی ، آزمایشی و غیره را نداشته باشند و یا وضعیت خود را به کارمند تبدیل کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه ظرف 10 روز آینده تغییر دولت جدید انجام می شود و حداکثر تا یک ماه دیگر دولت جدید تشکیل می شود ، از وزیر علوم می خواهم این موضوع را به زمان حل وزیر بعدی موکول کند به این مشکل “

یکی از اعضای کمیته آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: ما نباید کاری کنیم که وزیر بعدی بخواهد دوباره بر خلاف این تصمیم عمل کند. اگر او اطلاعاتی در مورد این 140 نفر دارد ، باید آن را به وزیر بعدی منتقل كند تا بتواند در مورد صلاحدید وزیر دولت سیزدهم تصمیم بگیرد.

زاهدی از غلامی وزیر علوم خواست تا دستورات لازم را به رئیس دانشگاه پیام نور برای به تعویق انداختن این تصمیم صادر کند و همچنین تأکید کرد 140 نفر در یک تصمیم عجولانه با عجله اساتید دانشگاه پیام نور را اخراج می کنند یا وضعیت خود را تغییر می دهند.

انتهای پیام /

[ad_2]