[ad_1]

نماینده حزب عدالت ، ریو هودجونگ ، که در به اصطلاح درگیر بود “جنجال در مورد برکناری معاون دبیر سابق” گفت: سو susp ظن های مختلفی که در داخل و خارج از حزب منتشر می شود صحت ندارد و او شین مو ، توزیع کننده اول را تحت تعقیب قرار خواهد داد.

نماینده ریو ، که از رهبری موقعیت خودداری کرد ، امروز (چهارم) یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و گفت: “اختلاف یک نماینده متناسب حزب با یکی از اعضای حزب درست نیست ، اما ما آماده پاسخگویی به نبرد سیاسی برای کسب عنوان کارگر اخراجی. ”

آقای ریو سپس تأكید كرد: “این بركناری ناعادلانه نیست” و اینكه “دستیاران شورای ملی مشمول قانون استانداردهای كار و قانون خدمات عمومی ملی نیستند” را انكار كرد.

علاوه بر این ، نماینده ریو مواردی مانند چت در شبکه های اجتماعی هنگام رانندگی و تأخیرهای مکرر را نیز ذکر کرد و گفت که او می تواند دلیل اخراج را ثابت کند.

نماینده ریو س questionال کرد: “من فکر نمی کنم خودم این وضعیت را خودم آورده ام” و تأکید کرد که “من با مانور ناجوانمردانه ای که آرزوی احمقانه را دارد ، بازی نمی کنم ، نقاط ضعف یک سیاستمدار ضعیف را فرو می کنم.”

در پایان کنفرانس مطبوعاتی ، نماینده ریو با صدای گریه گفت: “من صمیمانه متاسفم که علاوه بر اوضاع آشفته حزب ، باعث نگرانی من نیز می شود.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]