[ad_1]

رئیس جمهور سابق رو یینگ مین حتی پس از پایان دوره دادرسی کل دادستان کل یون سوک یول در 19 ژوئیه احتمال عدم ورود به سیاست را اعلام کرد.

مدیر یون روچ امروز در رادیو حضور یافت و گفت ، “من این را می بینم” ، وقتی بارها و بارها از او پرسیده شد ، “آیا انتظار داری یون پس از ترک ریاست جمهوری سیاستگذاری را متوقف کند؟”

آقای روح تجزیه و تحلیل کرد که در اظهارات مجری مبنی بر اینکه یون در نظر سنجی اولویت بعدی ریاست جمهوری رهبر بود ، “کشوری وجود دارد که مردم مایل به حمایت از مخالفان هستند زیرا هیچ نامزدی برای برجستگی در مخالفت وجود ندارد”.

سپس ، وقتی س askedال شد که دولت مردم ، کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، گفت که یون می تواند کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری حزب حاکم باشد ، وی پاسخ داد: “من فکر نمی کنم (رئیس جمهور یون) چنین کاری کند سیاست در این راه. ”

وی به س nextال بعدی گفت: “نه ، آیا دلگرم کننده نیست؟”

پیش از این ، رئیس جمهور مون روز گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی سال نو ، گفت: “من فکر نمی کنم یون با توجه به سیاست ، به فکر سیاست ، به عنوان رئیس جمهور کار کند.”

آقای روچ گفت: “دولت مون جائه این ، حکم دادستان کل و بی طرفی سیاسی را تضمین می کند.” “در این شرایط ، این بدان معناست که داشتن هدف سیاسی برای دادستان کل و سو to استفاده از قدرت وی غیرممکن است.”

وی گفت ، “من نظرات رئیس جمهور مون را به عنوان” دادستان کل یون ، دادستان کل دولت ماه ، جی یین “درک می کنم.

در طول رویارویی با وزیر دادگستری چو می می ، رئیس جمهور یون با اشاره به اینکه رئیس جمهور مون باید شرایط را روشن می کرد ، وی گفت: “هیچ وضعیتی رئیس جمهور نباید بیرون می آمد” و “به ارسال پیام های همکاری از طریق اظهارات به شورای دولت ادامه داد .

وی در مورد بخشش رئیس جمهور سابق مون برای روسای جمهور سابق لی میونگ باک و پارک گئون هی گفت: “اکنون زمان آن نیست”. “هدف اصلی بخشش ادغام ملی است. من نگران بودم.”

وی افزود: از آنجا که مراحل دادرسی به تازگی به پایان رسیده است ، این مناسب نیست.

اما او گفت: “بله ،” او گفت ، “من فکر می کنم چنین احتمالی وجود دارد.”

از طرف دیگر ، آقای روح ، که احتمالاً جایگاه شعبه بعدی چونگ بوک را به چالش می کشد ، گفت: “چگونه می توانیم آینده مردم را بشناسیم؟”

[ad_2]