[ad_1]

پس از انتخابات میان دوره ای در ماه آوریل ، رئیس مجلس شورای ملی ، پاک بایونگ سئوک بارها خواستار بحث در مورد اصلاح قانون اساسی شد.

رئیس پارك در جلسه عمومی مجمع ملی امروز (اول) گفت: “ما باید به توزیع قدرت برسیم تا اراده مردم در دولت ایالتی و شورای ملی به صورت متعادل منعكس شود. ادغام مردم یک تغییر است.

رئیس جمهور پارك در ادامه با اشاره به اینكه در ماه مارس سال آینده انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود ، گفت: “امسال عملاً پارسال 21 مجلس ملی برای اجرای اصلاحیه قانون اساسی است.”

وی همچنین خواستار بازنگری و بحث در مورد قانون انتخابات شد که این امر نیز ضروری بود و گفت: “احساس عمومی باید در کرسی ها همانطور که هست منعکس شود. ترکیب کرسی ها باید متناسب با درصد آرا باشد.

پرزیدنت پارک گفت: “ما کمیسیون تلفیق ملی را مستقیماً تحت ریاست شورای ملی تشکیل خواهیم داد تا راهی برای یافتن راهی برای احزاب مخالف برای دستیابی به وحدت ملی باشد.”

وی همچنین تأکید کرد ، “بیایید کمیته تاج ویژه 19 را برای تولید و تهیه واکسن ، اقدامات ایمنی مانند واکسیناسیون و ایجاد اقدامات جامع برای حمایت از صاحبان مشاغل کوچک و خوداشتغالی تشکیل دهیم.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]