[ad_1]

رئیس جمهور مون جه این در صبح هجدهم کنفرانس مطبوعاتی سال نو در خانه بهار خانه آبی برگزار می کند.

مصاحبه از ساعت 10 صبح حدود 100 دقیقه طول می کشد و به طور مستقیم از تلویزیون پخش می شود.

پرزیدنت مون قصد دارد آزادانه از 120 روزنامه نگار از كشور و خارج از كشور كه ​​در این كنفرانس حضور داشتند ، بخواهد تا در همه زمینه ها ، از جمله قرنطینه ، جامعه ، سیاست ، اقتصاد و امنیت دیپلماتیک ، س questionsالات را آزادانه بپرسند.

با این حال ، برای جلوگیری از COVID-19 ، تعداد خبرنگاران بازدید شده از سایت چون-چو-گوان به 20 نفر محدود شد و 100 خبرنگار از طریق پیوند ویدئویی برای طرح س questionsال دسترسی داشتند.

گزارشگرانی که قادر به شرکت در سایت کنفرانس و پیوند ویدیویی نیستند ، از طریق پنجره گفتگوی آنلاین س questionsال می کنند.

در کنفرانس امروز ، یکی از بزرگترین نگرانی ها این است که آیا رئیس جمهور مون نظر خود را درباره بخشش رئیس جمهورهای سابق لی میونگ باک و پارک گئون هی اعلام خواهد کرد.

تاکنون ، خانه آبی در مورد این بخشودگی توضیحی نداده است ، اما به نظر می رسد نظر دقیق تری از رئیس جمهور مون در این کنفرانس وجود خواهد داشت.

موضع گیری در مورد مسئله املاک و مستغلات نیز یکی از دلایل مهم کاهش رتبه در تاییدیه دولت است.

رئیس جمهور مون در سخنرانی سال نو خود در روز یازدهم برای اولین بار از مشکل املاک و مستغلات عذرخواهی کرد و گفت: “من برای مردم بسیار متاسفم.

همانطور که در سخنرانی سال نو “ما تأکید ویژه ای بر گسترش عرضه خواهیم داشت” بیان شد ، فرصتی برای پیشنهاد اقدامات مشخص در کنفرانس سال نو وجود دارد.

اقدامات بعدی برای اصلاح م institutionsسسات انرژی مانند تعقیب قضایی ، اقدامات قرنطینه ای مانند تهیه واکسن و اقدامات برای بهبودی از شوک اقتصادی کرونا 19 نیز انتظار می رود که از موارد اصلی باشد.

در حوزه دیپلماسی و امنیت ، انتظار می رود موضوع به چگونگی سرعت بخشیدن به روند صلح در شبه جزیره کره متمرکز شود.

علاوه بر این ، س questionsالات در مورد روابط کره و ژاپن که با تصمیم در مورد جبران خدمت سربازی و تصمیم در مورد جبران خسارت به قربانیان زنان تسلیت روبرو بودند ، ادامه خواهد یافت.

[ad_2]