[ad_1]

رئیس جمهور مون جائه این ، وزیر امور خارجه کانگ کنگ وا ، که در آستانه بازنشستگی است ، را به دلیل کار به عنوان اولین وزیر خارجه زن و وزیر باسابقه در دولت فعلی تبریک می گوید.

رئیس جمهور مون امروز (21 ام) ریاست جلسه عمومی شورای امنیت ملی و گزارش وزارت امور خارجه به وزارت امور خارجه و امنیت را بر عهده داشت.

رئیس جمهور مون افزود: به خصوص از سال گذشته ، در مواجهه با بحران کرونر ، ما کمک ویژه ای به همکاری با جامعه جهانی و بالا بردن وضعیت کره داشته ایم.

رئیس جمهور مون دیروز افسر امنیتی سابق کاخ آبی ، اوی-یونگ اوی-یونگ را به عنوان نامزد وزیر خارجه جدید معرفی کرد.

این به عنوان عزم رئیس جمهور مون برای ایجاد دستیابی به موفقیت در روابط راکد بین کره ای از طریق تقویت روابط بین دو کره از طریق اسکان دادن افسر امنیتی سابق ایوی-یونگ اوی-یونگ ، که نقشی اساسی در روند گفتگوی شمال و جنوب داشت ، تفسیر می شود. روند گفتگو بین کره شمالی و کره جنوبی.

وزیر کانگ که سه سال و هفت ماه از زمان مسئولیت خود در معرفی وزیر امور خارجه یو-یونگ اوی-یونگ خدمت کرده است ، به سمت طولانی ترین وزیر دولت منصوب شده است.

وزیر کانگ نقش بسیار مهمی در ارتقا the دستاوردهای به اصطلاح قرنطینه K در خارج از کشور داشت ، اما در مورد مسائل مهم دیپلماتیک و امنیتی به حاشیه رانده شد.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]