[ad_1]

رئیس جمهور مون جه این در سخنرانی اصلی خود را در کنفرانس ویژه کره برگزار کرد که در بیست و هفتمین دوره WEF و مجمع جهانی اقتصاد برگزار شد.

WEF رهبران 10 کشور از جمله چین ، آلمان و فرانسه را به برگزاری جلسات ویژه برای هر کشور دعوت کرد و رئیس جمهور مون نیز در این دعوت گنجانده شد.

WEF در یک دعوتنامه گفت: “کره در زمینه پیشگیری و اقتصاد COVID-19 دستاوردهای مثال زدنی دارد و نسخه کره ای سیاست New Deal منعکس کننده دوره چهارمین انقلاب صنعتی است و شامل پایداری ، شبکه های اجتماعی و پاسخگویی است. تغییر اقلیم و غیره. ”

رئیس جمهور مون قرار است سخنرانی اصلی در مورد سلامت جهانی و پاسخ بحران اقتصادی به این کنفرانس را که به دلیل وضعیت تاجگذاری فیلمبرداری شده بود ، ارائه دهد و سپس با مدیران عامل شرکتهای بزرگ جهانی س questionsالات و جوابها را ارائه می دهد.

WEF با توجه به قرنطینه بین المللی ، مجمع سالانه داووس را که اواخر ژانویه هر سال برگزار می شد ، به ماه می موکول کرد و هفته برنامه داووس را که شامل جلسات ملی ویژه امسال است جایگزین آن کرد.

“هفته برنامه داووس” که تحت عنوان “یک سال مهم برای بازیابی اعتماد به نفس” برگزار می شود ، یک سیستم اقتصادی پایدار و پایدار ، تحول و رشد صنایع مسئول ، محافظت از کالاهای عمومی جهانی ، استفاده از انقلاب صنعتی چهارم و تقویت بین المللی ایجاد خواهد کرد. و همکاری منطقه ای. در دستور کار بحث شده ، و غیره

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]