[ad_1]

“این بسیار ناراحت کننده و افتضاح است.” این موضع حزب عدالت پس از فاش شدن واقعیت آزار جنسی مدیر اجرایی حزب عدالت کیم جونگ چول است. کیم جونگ اون ، که یکی از اعضای همان حزب را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می داد ، با سیستم مواضع وارد مراحل انضباطی شد.

خبرنگار کانگ مینو برای گزارش

<기자>

حزب عدالت دیروز (بیست و پنجمین) یک کنفرانس مطبوعاتی اضطراری برگزار کرد و حقایق مربوط به آزار جنسی مدیر عامل شرکت کیم جونگ اون را فاش کرد.

[배복주/정의당 젠더인권본부장 : 오늘 당원 여러분과 국민 여러분께 매우 부끄럽고 참담한 소식을 알려 드리게 됐습니다.]

عصر روز پانزدهم ، کیم نماینده ژانگ را مورد آزار و اذیت قرار داد زیرا پس از غذا خوردن با نماینده ژانگ هه یانگ ، نماینده همان حزب در ییویدو ، سئول ، منتظر وسیله نقلیه بود.

پس از دریافت حقایق خسارت از نماینده چانگ ، حزب عدالت برای مدت یک هفته تحقیقات بسته ای را انجام داد و با بیان اینکه واقعیت ها به رسمیت شناخته شده است ، سیستم موقعیت را اعلام کرد و اقدامات انضباطی را آغاز کرد.

مدیر عامل سابق کیم از خیانت در اعتماد سیاسی که سناتور ژانگ معمولاً نشان داده است عذرخواهی کرده و او را با خیانت جبران کرد.

ژانگ ، نماینده ، دلیل آشکار شدن خسارت را فاش کرد و گفت که این راه بازگرداندن کرامت انسانی و بازگشت به زندگی روزمره با اظهارنظر و مسئولیت آشکار در برابر مرتکب است.

وی گفت: هر زنی می تواند قربانی خشونت جنسی شود و مرتکب حال و هوا نیست.

تخمین زده می شود که پاسخ پیشگیرانه ، مانند سیستم نمایندگی ، سریعتر از سایر احزاب سیاسی باشد ، اما برخی انتقاد می کنند که آیا نتیجه گیری بدون اتهام در سطح حزب مناسب است؟

حزب عدالت از زمان تأسیس خود با بزرگترین بحران 9 سال گذشته روبرو شد ، زیرا اظهار داشت که حتی نماینده حزب عدالت ، که فعال ترین صدا در مورد برابری جنسیتی بود ، از فرهنگ عقب مانده حزب نبود.

[ad_2]