[ad_1]

رهبر حزب عدالت ، کیم جونگ اون در پرونده آزار جنسی از سمت خود استعفا داده است.

صبح روز بیست و پنجم ، با بو بوکو ، نایب رئیس حزب عدالت ، یک کنفرانس مطبوعاتی در سالن ارتباطات شورای ملی برگزار کرد و گفت: “در روز پانزدهم ، مدیر اجرایی کیم یک مورد آزار جنسی داشت ، و قربانی ژانگ هی یانگ حزب بود. ”

معاون رئیس جمهور بع افزود: “پس از انجام یک تحقیق خصوصی به مدت یک هفته در تاریخ هجدهم ، ما ابتدا به جلسه هیئت که امروز برگزار شد گزارش کردیم” و افزود: “با توجه به جدی بودن حادثه آزار جنسی حزب ، ما راه حل سریع را گرفتیم . ”

عصر روز 15 ژانویه ، مدیر عامل شرکت کیم شام را در یویدو ، سئول برای بحث در مورد تجارت حزب صرف کرد و گفته شد که پس از مصاحبه ، آزار جنسی در راه خروج از کشور انجام داده است.

معاون رئیس جمهور Bae گفت: “بعد از کار سخت ، نماینده ژانگ ، قربانی ، از حادثه در تاریخ هجدهم مطلع شد و تحقیقات را از طریق چندین مصاحبه با قربانیان و عاملان انجام داد.” ما تصمیم گرفتیم نام واقعی خود را فاش کنیم و به آن تصمیم احترام گذاشتیم نام واقعی ما ”

با این حال ، وی افزود ، “به درخواست قربانی ژانگ ، ما تصمیم گرفتیم که به دنبال اتهامات کیفری نباشیم.”

معاون معاون نماینده Bae گفت: “این یک مورد آشکار از آزار و اذیت جنسی است ، که متناقض نیست و عامل آن ، مدیر عامل شرکت کیم ، نیز همه حقایق را پذیرفت” و تأکید کرد که “وضعیت دیگر برای بررسی بیشتر مورد نیاز نیست ، برای تأیید حقایق. ”

در مورد آیین نامه حزب عدالت ، اگر دلیل معقولی برای تشخیص دلیل اقدامات انضباطی تحت هدایت جلسه هیئت و لزوم تعلیق فوری وظیفه به دلیل جدی بودن دلیل برخورد انضباطی وجود داشته باشد ، تا زمانی که تصمیم انضباطی وجود داشته باشد ، ممکن است موقعیت به حالت تعلیق درآید.

معاون سخنگوی Bae گفت که هیئت حزب عدالت تصمیم گرفته است که طبق آیین نامه احزاب به روند انضباطی حزب ادامه داده و موقعیت خود را مطابق با قوانین حزب حذف کند.

وی افزود حزب عدالت به صورت اصولی و قاطعانه به این مسئله رسیدگی خواهد کرد ، تا آنجا که ممکن است به خواسته های قربانیان احترام بگذارد و بهبودی روزانه را در اولویت اصلی خود قرار دهد.

وی همچنین گفت که بالاترین سطح دستورالعمل های سختگیرانه را برای درمان تحمل صفر به عاملان اعمال خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از وقوع آسیب ثانویه در آینده به کار خواهد گرفت.

شایعه شده است که مدیر عامل شرکت کیم نیز دیر یا زود موضع خود را فاش خواهد کرد.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]