[ad_1]

در صورت پیروزی قدرت مردم از طریق انتخاب شهردار سئول ، دولت اعلام کرده است که قوانین بازسازی و بازسازی تشدید می شود و پایگاه راه آهن جابجا می شود یا برای ساخت خانه ای برای جوانان و تازه عروس ها تحت پوشش قرار می گیرد.

کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، بعدازظهر روز سیزدهم یک نشست خبری در شورای ملی برگزار کرد و “شش اقدام اساسی برای عادی سازی املاک و مستغلات” را با عنوان مطالب اصلی اعلام کرد.

ابتدا تصمیم گرفتیم استاندارد نسبت سطح کف را در سئول افزایش دهیم ، که کمتر از قانون است و استانداردهای تشخیص ایمنی را کاهش دهیم.

علاوه بر این ، این شرکت اعلام کرد که سیستم سقف قیمت پیش فروش را حذف می کند و محدودیت های مربوط به نوسازی و نوسازی را اصلاح می کند ، مانند تعمیر سیستم بازیابی سود اضافی.

علی رغم خراب شدن مرکز شهر سئول ، دولت مون جائه این و شهردار فقید پارک وون خیلی زود به طور مصنوعی از بازسازی و بازسازی جلوگیری کردند. . است.

این نیروها همچنین اعلام کردند که پایگاه اتومبیل های راه آهن در شهر را جابجا یا تحت پوشش قرار می دهند.

این طرح به منظور تهیه مسکن برای جوانان و تازه عروسها ، با استفاده از منطقه بزرگ شهری که به این ترتیب تأمین شده است.

همچنین راههایی برای ورود به بزرگراهها و راه آهنهای اصلی زیرزمینی که از مرکز شهر عبور می کنند وجود دارد.

برخلاف حزب دموکرات ، دولت مردم تصدیق کرد که سیستم مالیات بر سودهای کلان از سرمایه را لغو کند.

براساس این تشخیص است که برای افزایش عرضه مسکن در حال حاضر ، رفع انسداد ضروری است.

ما همچنین قول دادیم برای اولین بار خریداران مسکن مالیات / ثبت نام را کاهش دهیم و استانداردهای حق بیمه درمانی را تنظیم کنیم.

وی ضمن ایجاد “جاده های جایگزین” زیرزمینی بیشتر در بخشهای محلی و شلوغ جاده های شریانی ، اعلام کرد که برای کاهش ازدحام ترافیک ، همراه با مسکن ، یک دوربرگردان بزرگ در زیرزمین پارک یونگسان نصب خواهد کرد.

آنها اعلام کردند شبکه حمل و نقل ریلی شهر را گسترش می دهند و جاده های گسترده ای را که شهرهای جدید را به هم متصل می کند ، به روز می کنند.

رئیس جمهور کیم انتقاد کرده است “” تمام سیاست های املاک و مستغلات دولت Moon Jae-in شکست خورده است. در عوض ، عوارض جانبی این سیاست های اشتباه در سراسر کشور گسترش یافته است. ”

وی گفت: “هرگز آزمون و خطایی وجود نخواهد داشت که امیدهای مردم را تضعیف کند” ، وی افزود که بر اساس این سیاست ها ، وی برای انتخاب مجدد 4.7 شرط می بندد.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]