[ad_1]

قدرت مردم جین-سیوک یونگ ، رئیس کمیته مدیریت نامزدها

نیروی مردمی طرحی را برای چهار نامزد که از رقابت مقدماتی برای انتخابات میان دوره ای شهردار سئول عبور کرده اند ، برای برگزاری “بحث دائمی” تصویب کرده است.

در جلسه توجیهی پس از امروز (پانزدهم) ، رئیس جئونگ جین سئوک ، رئیس کمیته مدیریت نامزدها ، گفت: “در آخرین مرحله مسابقه ، چهار نامزد سه بحث را در یک بحث حضوری ادامه دادند و در نهایت تصمیم گرفتند که یک بحث مشترک برگزار کنند. ” آشکار شد

رئیس جمهور چونگ در یک سخنرانی در اولین جلسه انتخاباتی تأکید کرد: “ما چاره ای نداریم جز اینکه به یک کمپین آنلاین بپردازیم بدون اینکه تحت تأثیر قرار بگیریم” و “ما برای غلبه بر این دشواری به ایده ای برای ایجاد رونق نیاز داریم.”

بحث مستقیم دائمی در مسابقه اصلی روشی است که در آن هر کاندیدا به مدت 30 دقیقه آزادانه بحث و گفتگو می کند و یک بحث نامحدود و بدون نسخه خطی را ادامه می دهد.

علاوه بر این ، در مسابقه اصلی ، که 100٪ نظرسنجی خواهد شد ، کمیته ماموریت کره تصمیم گرفت در مورد طرفی که از پاسخ دهندگان حمایت کرده و با تنظیم کمک مالی نامزدها برای مسابقه اولیه از 20 میلیون وون به 15 میلیون ون ، آستانه را کاهش دهد ، س askال نکند. .

علاوه بر این ، از دسامبر 2018 ، به دنبال اجرای قانون یونگ چانگ هو ، تصمیم بر این شد که اگر حداقل یک بار رانندگی در حالت مستی گرفتار شود ، متقاضی رد صلاحیت شود.

به نظر می رسد تغییر در وضعیت انتخاباتی دولت مردم عمدتا به دلیل ارزیابی عدم پذیرش An Cheol Su ، نماینده حزب شورای ملی در روزهای اولیه قهرمانی باشد.

نماینده آن گفت: “نامزد واحد می تواند توسط شهروندان سئول که از این رژیم عصبانی هستند تصمیم بگیرد.”

رئیس جمهور چونگ در مورد طرح معاف کردن افراد خارجی از مسابقات مقدماتی سالن را ترک کرد و گفت: “هنوز وضعیت ایجاد چنین مقررات خاصی وجود ندارد.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]