[ad_1]

حزب حاکم دموکرات و دولت تصمیم گرفته اند به دنبال راه هایی برای پیوند نقدینگی فراوان بازار با سرمایه گذاری در بخش تولید برای ترویج “نسخه کره ای معامله جدید” باشند.

به طور خاص ، ما آگاهی خود را به اشتراک گذاشتیم که نقدینگی بیش از حد در بازار دارایی می تواند عوارض جانبی ایجاد کند و در مورد اقدامات متقابل بحث کردیم.

در جلسه شورای مشورتی اقتصاد ملی این حزب که در شورای ملی برگزار شد ، ناك یئون لی مدیر عامل شرکت گفت: “برای موفقیت ، نسخه کره ای New Deal نیاز به بودجه ، صندوق New Deal و مشارکت مردم دارد.” “دارم انجامش می دهم.”

کیم جین پیو ، رئیس شورای مشورتی اقتصاد ملی ، در مورد افزایش قیمت ساختمان های تجاری بحث کرد و گفت که “یک حباب قابل توجه در حال شروع است. اگر از قبل مدیریت نشود ، این می تواند به یک عامل خطر در سیستم مالی تبدیل شود.”

وی سپس تأكید كرد كه “فقط با كاهش وجوه املاك و مستغلات ، وجوه به سرعت به نسخه كره ای معامله جدید تبدیل می شوند.”

کیم یونگ-بیوم ، معاون اول وزیر در وزارت استراتژی و دارایی گفت: “فراوانی نقدینگی یک شمشیر دو لبه است.” “انتقال به بخش غیر تولیدی می تواند عوارضی مانند افزایش قیمت املاک و مستغلات ، افزایش بدهی و قطب دارایی را به همراه داشته باشد. ما نقدینگی بازار را در بخش تولید وادار خواهیم کرد.”

Gu-sang Doh ، نایب رئیس کمیسیون خدمات مالی ، گفت: “ما نقدینگی گسترده را به طور منظم تنظیم خواهیم کرد و حمایت مالی از نوآوری را تقویت خواهیم کرد.” “حمایت مالی کرونا بر بخشهای آسیب پذیر تمرکز خواهد کرد و به تدریج و به تدریج فرود می آیند ، به عنوان یک کل ، قرنطینه و اقتصاد واقعی را در نظر می گیرند. “گفت.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]