[ad_1]

کاخ آبی گفته است که در رابطه با دادخواست خانه آبی برای انحلال گروه خبرنگاران دادستان ، برنامه های بهبود در سطح وزارتخانه های دولتی را بررسی خواهد کرد ، از جمله انتشار بیانیه های مطبوعاتی و جلسات توجیهی رسمی.

کانگ یونگ سو ، رئیس مرکز ارتباطات دیجیتال خانه آبی ، در مورد دادخواست انحلال گروه خبرنگاران ، اصرار داشت که خبرنگاران دادستان ها پیوند شر هستند و گفت: “اگر لحظاتی با قوانین عمومی ناسازگار باشد در مورد کار گروه گزارشگران دادستانی بدانید ، باید با توجه به دیدگاه عمومی بهبود یابد. “او این را گفت و پاسخ داد

مدیر کانگ گفت که تبلیغات مظنونین توسط آژانس های تحقیق توسط قانون کیفری ممنوع است ، اما به طور معمول انجام می شود.

این آیین نامه ، که بحث در مورد پذیرش پارک سانگ سانگ به عنوان وزیر دادگستری سابق را آغاز کرد ، پس از شروع بحث و جدال در زمان کار چو کوک ، در دسامبر سال 2019 به اجرا درآمد.

این احکام ، از جمله ممنوعیت احضارهای عمومی مظنونان ، به عنوان کمک به حمایت از حقوق بشر مظنونین تلقی می شد ، اما همچنین به دلیل ضعف بازرسی ها و نظارت بر تحقیقات دادستان ها مورد انتقاد قرار گرفت.

جنجال در مورد زمان این مقررات هنگامی آغاز شد که تحقیقات فعلی دولت با جدیت آغاز شد ، مانند پرونده خانواده وزیر سابق چو کوک و ادعای دخالت در انتخاب شهردار اولسان از خانه آبی.

مدیر کانگ با بیان اینکه “دولت در اواخر سال گذشته قانون حمل و نقل هوایی را اصلاح کرد تا اصلاحات در نهادهای دولتی نهادینه شود” ، افزود: “ما برای تنظیم سیستم اصلاح شده همه تلاش خود را انجام خواهیم داد.”

(عکس = با مجوز از تلویزیون Yonhap News ، Yonhap News)

[ad_2]