[ad_1]

اروپا + تاج

به گزارش گروه بین الملل یکتاپرس ، کرونا همچنان در بحران حل نشده اتحادیه اروپا باقی مانده است.

شرایط شدید کرونر در جزیره مایورکا اسپانیا

اخبار اخیر در مورد تاج در اروپا نشان می دهد که به دلیل افزایش تعداد موارد جدید تاج در جزیره مایورکا اسپانیا ، تشخیص زنجیره عفونت به طور فزاینده ای دشوار است.

سیگنال فوران تاج در مناطق سیل زده آلمان

به دلیل افزایش تعداد موارد جدید بیماری کرونر قلب ، کارل لیترباخ به سوسیال دموکرات ها و مشاوران دولت آلمان هشدار داد که قربانیان سیل را در مناطق سیل زده در اردوگاه های کار اجباری قرار دهد.

سیل ویرانگر اخیر در آلمان غربی همچنان آزار مقامات آلمان است.

در مناطق تحت تأثیر سیل نوردراین-وستفالن و راینلاند-فالت ، این نگرانی وجود دارد که تعداد موارد بیماری عروق کرونر قلب در طی عملیات برای تسکین و اسکان قربانیان سیل در پناهگاه های اضطراری افزایش یابد.

دیوید فریشل از تاج راینلاند-فالتس گفت: “اکنون بسیاری از افراد در حال مقابله با بحران سیل در فضاهای بسیار کوچک هستند.” اکنون باید مراقب باشیم که واکنش به این فاجعه به یک فاجعه فوق العاده جدید تبدیل نشود.

وی گفت: “بسیاری از مردم همه چیز را از دست داده اند و اکنون به همه چیز فکر می کنند ، اما نه با ماسک.”

وزارت بهداشت محلی هم اکنون در حال آماده سازی کمپین ویژه ای برای واکسیناسیون در مناطق سیل زده است. بسیاری از نیروهای امدادی حاضر در صحنه کاملاً در برابر کرونا واکسینه شدند.

همچنین احتمال افزایش بیماری عروق کرونر قلب جدید در نوردراین-وستفالن وجود دارد.

وزارت بهداشت منطقه ای گفت: غلبه بر خطرات فعلی و کمک فوری به آسیب دیدگان به دلیل فاجعه سیل در منطقه در اولویت است و همزمان خطر رو به گسترش شیوع ویروس کرونا به دلیل ازدحام جمعیت در مکان های شلوغ می تواند شکل بگیرد.

اکثر بریتانیایی ها فکر می کنند برنامه دولت برای حذف همه محدودیت ها اشتباه است

نتایج آخرین نظرسنجی نشان می دهد که اکثر شهروندان انگلیس برنامه دولت برای رفع کلیه محدودیت هایی را که از روز گذشته اعمال شده نادرست می دانند.

دولت انگلیس تقریباً تمام محدودیت های تاجگذاری خود را از روز گذشته (19 ژوئیه) بر اساس یک برنامه از پیش تعیین شده با اتکا به یک کمپین واکسیناسیون در مقیاس گسترده به دلیل انتقاد گسترده از ویروس دلتا ، از بین برد.

البته نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که شهروندان انگلیس نیز نگران عواقب اجرای این طرح دولت هستند. نظرسنجی انجام شده توسط موسسه یوگو نشان می دهد که 55٪ از شهروندان انگلیس طرح مقیاس بزرگ را تأیید نمی کنند ، فقط 31٪ ابراز رضایت می کنند و بقیه اظهار نظر نمی کنند.

در این مورد اختلاف نظر زیادی بین سیاستمداران انگلیس وجود دارد و در مجلس نمایندگان محافظه کاران بدون نقاب ظاهر می شوند ، در حالی که نمایندگان مخالف همچنان به ماسک زدن و پیروی از قوانین دوری می پردازند.

افزایش قابل توجه در بستری در انگلیس

هفته گذشته ، تعداد آزمایشات مثبت کرون در انگلیس با حدود 43٪ افزایش به 376 مورد در هر 100000 مورد روزانه رسید. مراجعه به بیمارستان نیز 39 درصد افزایش یافته است و مقامات بهداشتی می گویند که روزانه 600 پذیرش جدید در بیمارستان انجام می شود.

یک متخصص از انجمن مراقبت های ویژه انگلیس گفت: “ما احساس می کنیم در اواسط ماه ژوئیه زمستان سختی را سپری می کنیم.” تعداد کشته ها 39 درصد بیشتر از هفته قبل است و هر روز به طور متوسط ​​40 مورد مرگ عروق کرونر گزارش می شود.

اعتراض انگلیس به محدودیت های کرونا

در جریان اعتراضات انگلیس در لندن دست کم 11 نفر توسط پلیس دستگیر شدند.

فیلم های منتشر شده از میدان پارلمان لندن نشان می دهد که اعتراض به محدودیت های کرونا منجر به خشونت و درگیری با پلیس شده و حداقل 11 معترض بازداشت شده اند.

اعتراض فرانسه به طرح ماکرون

هزاران فرانسوی در سراسر کشور به طرح ماکرون در مورد اجباری شدن واکسن تاج و داشتن ویزای بهداشتی اعتراض کرده اند.

علاوه بر پاریس ، تظاهرات گسترده ای در مارسی ، لیل و لیون و همچنین در شهرهای بسیار کوچکتر برگزار شد.

آخرین بررسی Epsus-Supra estria نشان می دهد که بیش از 60٪ از مردم فرانسه با واکسیناسیون اجباری برای متخصصان مراقبت های بهداشتی موافق هستند.

برخی از معترضین شعارهای “مرگ بر دیکتاتوری” و “مرگ بر پاسپورت های سلامتی” سر دادند و گفتند که اجبار گذرنامه های بهداشتی به معنای تبعیض نژادی است.

بر اساس پیشنهادی از سوی دولت رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل ماکرون ، که باید از ماه آینده اجرایی شود ، کلیه افرادی که قصد ورود به رستوران ها ، کافه ها و سینماها را دارند باید با تاج واکسینه شده و یا آزمایش PCR منفی داشته باشند.

وزیر بهداشت آلمان همچنین روز سه شنبه اعلام کرد که حدود 60٪ از شهروندان آلمانی حداقل یک بار در برابر تاج واکسینه شده اند. 46.7٪ از شهروندان هر دو دوز واکسن را در این کشور دریافت کرده اند.

دومینیک کامینگز ، مشاور سابق دولت انگلیس نیز ادعاهای جدیدی علیه نخست وزیر انگلیس مطرح کرد و در مصاحبه ای مفصل گفت که جانسون علی رغم سن بالای سن ، هنوز می خواست شخصاً با ملکه در ابتدای تاجگذاری ملاقات کند.

ادامه روند رو به رشد موارد جدید در آلمان

انستیتوی کخ آلمان همچنین 1118 مورد جدید بیماری کرونر قلب را در 24 ساعت گزارش داد که 537 مورد بیشتر از سه شنبه هفته گذشته است. بنابراین ، میزان بروز روزانه در هر 100000 نفر در این کشور به 10.9 افزایش یافته است. در این مدت 34 نفر دیگر بر اثر بیماری درگذشتند.

هشدار برای کاهش محدودیت ها در آلمان

با توجه به افزایش شدید موارد جدید بیماری کرونر قلب در آلمان ، فرانک اولریش مونتگومری ، رئیس انجمن پزشکی آلمان ، نسبت به رفع فوری محدودیت ها و از سرگیری آن هشدار داد و آن را اقدامی بسیار خطرناک در شرایط فعلی توصیف کرد.

وی گفت: “هرکسی این کار را انجام دهد ما را در معرض خطر ورود به موج چهار قرار می دهد.” وی خواستار اقدامات کنترل شده و مرحله ای شد.

تعداد افراد آلوده در اروپا ، به عنوان اولین منطقه در جهان ، از 50 میلیون نفر گذشته است

تعداد موارد بیماری کرونر قلب در اروپا ، به عنوان اولین منطقه در جهان ، از 50 میلیون نفر گذشته است. به گفته رویترز ، تقریباً هر 8 روز حدود یک میلیون مورد جدید در منطقه ثبت می شود و از زمان آغاز بحران تاج ، تقریبا 1.3 میلیون نفر در منطقه ثبت شده اند. اروپا هنوز هم یکی از مناطقی در جهان است که بیشترین آسیب را از تاج دیده است ، که 27٪ موارد و 31٪ مرگ و میر در جهان را به خود اختصاص داده است.

افزایش چشمگیر درصد موارد جدید در اسپانیا

در اسپانیا ، میزان بروز هر 100000 نفر به طور مداوم در حال افزایش است. بروز موارد جدید از 537 به 600 در هر 100000 نفر در طی سه روز به دو هفته افزایش یافته است. این خبر توسط مراکز بهداشتی این کشور اعلام شده است. تا 16 ژوئیه ، حدود 61،628 مورد جدید در کشور ثبت شده است. دولت آلمان حدود 10 روز پیش به دلیل شیوع گسترده تاج ، این کشور را در لیست مناطق خطرناک تاج گذاری قرار داد.

دولت فرانسه همچنین قانونی درباره صدور گذرنامه های بهداشتی تصویب کرده است که به افزایش آمادگی واکسیناسیون در بین مردم کمک می کند. بر این اساس ، از روز چهارشنبه ، شهروندان هنگام ورود به اماکن فرهنگی و تفریحی باید گواهی بهداشت مبتنی بر واکسیناسیون کامل یا آزمایش تاج منفی و ترمیم تاج را ارائه دهند. این گواهینامه از ابتدای ماه اوت مورد نیاز خواهد بود.

40٪ بیماران کرون در انگلیس قبلاً واکسینه شده اند

در انگلیس ، حدود 40٪ از بیماران کرونر که به بیمارستان مراجعه می کنند ، کاملاً علیه بیماری عروق کرونر قلب واکسینه شده اند. این خبر را مشاور علمی دولت انگلیس اعلام کرد. در این کشور ، بیش از 68٪ از افراد به طور کامل علیه کرونا واکسینه شده اند.

مشاور دولت انگلیس پیش بینی می کند که تعداد بیماران کرونری که در این کشور پذیرفته می شوند به بیش از هزار نفر در روز افزایش یابد. طی هفت روز گذشته 4317 نفر در بیمارستان بستری شده اند.

آغاز رسمی موج تاج چهارم در فرانسه

سخنگوی دولت فرانسه همچنین از آغاز موج چهارم تاج این کشور خبر داد. وزیر اروپا فرانسه همچنین اعمال مجدد محدودیت ها در صورت افزایش موارد جدید را رد نکرد.

طبق گفته های دولت فرانسه ، اخیراً 18000 مورد جدید بیماری کرونر قلب طی 24 ساعت در این کشور ثبت شده است که طبق گزارش وزارت بهداشت فرانسه ، افزایش 150 درصدی در یک هفته نشان می دهد. وزیر بهداشت فرانسه گفت: “ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم.”

دولت فرانسه شیوع ویروس دلتا را علت افزایش قابل توجه بیماری کرونر قلب می داند. بنابراین ، از روز چهارشنبه ، دوباره شرایط دشوار تاج در این کشور حاکم خواهد شد.

همکاری تاجگذاری در 5 کشور اروپایی تقویت می شود

پنج کشور در اروپای مرکزی و شرقی می خواهند مبارزه خود را علیه ویروس کرونا هماهنگ کنند. این تصمیم توسط وزرای خارجه اتریش ، جمهوری چک ، مجارستان ، اسلوونی و اسلواکی در پراگ گرفته شده است. مقامات این کشورهای اروپایی بر لزوم آغاز یک کارزار واکسیناسیون ملی تأکید کردند.

واکسیناسیون کودکان در انگلیس تحت شرایط خاص

انگلیس مانند آلمان می خواهد کودکان را فقط تحت شرایطی واکسینه کند.

ساجید جاوید وزیر بهداشت انگلیس روز دوشنبه در لندن گفت که طبق آمارهای فعلی ، توصیه های کلی برای واکسیناسیون برای افراد زیر 18 سال وجود ندارد. بنابراین دولت ارزیابی فعلی کمیسیون واکسن انگلیس را دنبال می کند. طبق توصیه های این مرکز بهداشتی در انگلستان ، فقط جوانان مبتلا به بیماری های بزرگ و کودکان 12 تا 17 ساله که با افراد در معرض خطر زندگی می کنند ، باید با تاج واکسینه شوند. البته دولت انگلیس اعلام کرده است که در صورت تغییر آمار کرونر می توان این ارزیابی را تغییر داد.

شیوع گسترده ویروس دلتا در جمهوری چک

Delta corona به ویروس کرونا در غالب جمهوری چک تبدیل شده است و طبق گفته م institutionsسسات رسمی بهداشتی در این کشور ، حدود 70 تا 80 درصد موارد جدید کرونر در کشور ناشی از ویروس است.

سیگنال سفر سطح بالا برای انگلیس در ایالات متحده

مرکز کنترل بیماری ایالات متحده (CDC) چهارمین و بالاترین سطح هشدار سفر را برای انگلیس صادر کرده است.

آخرین آمار کرونا در کشورهای مهم اروپایی

طبق آخرین آمار در فرانسه ، در مدت 24 ساعت 4151 نفر به تاج آلوده شده اند و در نتیجه 20 نفر جان خود را از دست داده اند.

در انگلستان 46 هزار و 558 نفر در طی 24 ساعت به عروق کرونر آلوده شده و در نتیجه 96 نفر جان خود را از دست داده اند.

در ایتالیا 2،072 نفر در 24 ساعت به تاج آلوده شدند و 7 نفر در نتیجه بیماری جان خود را از دست دادند.

در اسپانیا در مدت 24 ساعت 20542 نفر به تاج آلوده شدند و 7 نفر بر اثر این بیماری درگذشتند.

طبق آخرین آمار ، 5،871،881 نفر از زمان ایجاد تاج گل در فرانسه آلوده شده اند و 111،492 نفر در نتیجه بیماری فوت کرده اند.

در انگلیس 5،519،602 نفر به بیماری عروق کرونر مبتلا شده اند و 128،823 نفر در نتیجه جان خود را از دست داده اند.

در ایتالیا ، طبق آخرین آمار ، 4،289،528 نفر به تاج آلوده شده اند و 127،874 نفر بر اثر آن جان خود را از دست داده اند.

آمارها نشان می دهد که در اسپانیا تاکنون 4 میلیون و 161 هزار و 850 نفر به تاج آلوده شده اند و در نتیجه 81 هزار و 119 نفر فوت کرده اند.

در آلمان ، 3،753،835 نفر مبتلا به عروق کرونر شدند و 91،921 نفر در نتیجه فوت کردند.

انتهای پیام

[ad_2]