[ad_1]

در پس زمینه اختلافات سیاسی پیرامون “سند توسعه نیروگاه هسته ای کره شمالی” ، حتی Doboda-ri ، که رهبران کره شمالی با آن در سال 2018 ملاقات کردند ، ظاهر می شود. 1) در مجمع فوق العاده ملی برگزار شد ، انتظار می رود درگیری ها تشدید شود .

خبرنگار هان سه هیون

<기자>

دبیر سابق پروتکل خانه آبی جو هان گی ، که در اجلاس Dobodari 2018 در پانمونجوم به رئیس جمهور مون جائه این کمک می کرد ، در رسانه های اجتماعی نوشت که “Chosun Ilbo گزارش می دهد که نیروگاه USB توسط Doboda تحویل داده شده است. نادرست است. ”

یک مقام کاخ آبی گفت: “درست است که شما داده های مربوط به نیروگاه را به شمال انتقال داده اید ، اما مستقیماً توسط رئیس جمهور مون جائه این در دوبودا ری داده نشده است.”

وزارت صنعت توضیح داد: “این فقط یک ایده سیاست داخلی در آماده سازی برای همکاری اقتصادی بین کره ای پس از نشست پس از اجلاس بود” و “بدون بررسی بیشتر یا بررسی خارجی به نتیجه رسید”.

قدرت مردم ، که با استفاده از اصطلاح “سند انتقال” در ارتباط با سوions ظن اسناد مورد انتقاد قرار گرفته است ، با برگزاری یک جلسه فوق العاده غیر منتظره به ریاست کیم جونگ اون ، رئیس هیپرتروفی ، سطح توهین را افزایش داده است. کمیته

نکته اصلی ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی بود و او صدای خود را بلند کرد تا مشخص کند چه کسی دستور نوشتن سند را داده است.

[김종인/국민의힘 비상대책위원장 : (북한 원전 추진은) 그 자체로 경천동지할 만한 중대한 사안입니다. 먼저 누구 지시에 따라 추진된 것인지 즉각 밝혀주길 바랍니다.]

در برابر این زمینه ، یک نماینده حزب حاکم ادعا می کند که بسیاری از اسناد پاک شده توسط مقامات وزارت صنعت توسط دولت پارک گئون های بررسی شده است ، اما وزارت صنعت این واقعیت را رد می کند و سردرگمی در حال عمیق شدن است.

حزب مخالف آماده است تا تحقیقات شورای ملی و آزار و اذیت ویژه را با پیوند دادن “اسناد” و “داده های ایالات متحده” ادامه دهد ، اما گذرنامه بیانیه ای مضحک است و فردا با افتتاح مجلس شورای فوق العاده ملی روبرو می شود.

(پوشش ویدیویی: Jin-ho Park ، ویرایش ویدئو: Park Player)

[ad_2]