[ad_1]

علاوه بر این ، حزب دموکرات امروز (22 ام) با نمایندگان انجمن صنعت فناوری اطلاعات دیدار کرد و هدف “سیستم تقسیم سود” را برای پاسخگویی به بحران کرونا 19 توضیح داد و خواستار مشارکت داوطلبانه شرکت ها شد.

لی ناک یون و حزب حاکم Post Corona Inequality Relief TF عصر امروز یک کنفرانس ویدئویی با شرکت های پلت فرم مانند انجمن صنعت کره Fintech ، انجمن تجارت اینترنتی و انجمن راه اندازی کره در مجلس شورای ملی برگزار کردند.

در این جلسه غیرعلنی ، حزب حاکم بر حل سو mis تفاهم شرکت ها متمرکز شد و گفت: سیستم تقسیم سود شرکت ها را مجبور نمی کند سود خود را پس دهند ، بلکه مبتنی بر حمایت از شرکت ها به عنوان مشوق است.

نماینده لی ناك یون با بیان اینكه هالیوود با تقسیم سود بین تولیدات اولیه فیلم و بازیگران به هالیوود فعلی تبدیل شده است ، توضیح داد كه “اگر ما یك سرمایه گذاری اجتماعی كنیم ، این سود را پس خواهیم داد و یك ساختار سودآور ایجاد خواهیم كرد.” ”

رئیس TF ، Ik-Pyo Hong ، رئیس کمیته سیاسی ، اضافه کرد: “سیستم تقسیم منافع این تعاونی در حال رشد است و در شرایط دو قطبی با هم مشترک هستند.”

رئیس کمیته برنامه ریزی استراتژیک چونگ ته هو همچنین توضیح داد: “این سرمایه داری ترین نهادی است که قدرت بازار شرکت ها را افزایش می دهد” و “ما با سیاست هایی که انگیزه بیشتری برای حمایت داوطلبانه ایجاد می کنند ، قانون گذاری خواهیم کرد.”

در این زمینه ، نمایندگان انجمن IT گفتند: “حتی در رکود اقتصادی ناشی از کرونا 19 ، ما با استخدام صدها نفر در هر شرکت در اشتغال زایی مشارکت می کنیم و قیمت سهام افزایش می یابد ، اما سود عملیاتی واقعی افزایش نمی یابد زیرا انتظارات برای شرکت های پلت فرم منعکس شده اند. گفته می شود وی رنگ گرمی را بیان کرده است.

وی همچنین افزود ، “با افزایش تعداد مصرف کنندگان ، هزینه ها و سرمایه گذاری ها به تناسب افزایش یافته است و ما مزایایی مانند کاهش هزینه ها را ارائه داده ایم و لطفاً بدانید که ما برای برنده شدن تاج 19 تلاش کرده ایم.”

علاوه بر این ، آنها همچنین خواستار مقررات زدایی برای رشد سودآور شدند.

در پاسخ ، TF همچنین پاسخ داد: “من در مقررات جلسه فوق العاده ماه آینده انگیزه ایجاد می کنم” و “من شما را در افزایش تمایل به کار و اراده فروش به اشخاص مرتبط پشتیبانی خواهم کرد.”

نمایندگان صنعت همچنین با توضیحات TF موافقت کردند و گزارش دادند که آنها موارد موجود همکاری را که همه با TF برنده شده اند ، مانند پشتیبانی از هزینه های پرداخت کاربر و ارائه دهنده سیستم عامل ، پیش پرداخت و نگهداری هزینه های مدیریت ، به اشتراک می گذارند.

سخنگوی حزب دموکرات ، هئو یانگ ، که در این جلسه حضور داشت ، توضیح داد: “ما همچنین قانون توسعه صنعت توزیع و لایحه مالیات شرکت های بزرگ صادر شده توسط نماینده کنگره چو گیونگ هو را بررسی و ارتقا خواهیم داد.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]