[ad_1]

در مورد سیاست “حذف سند توسعه نیروگاه هسته ای کره شمالی” بحث و جدال در حال افزایش است. به طور خاص ، این سال وجود دارد که چه محتوای USB در جریان اجلاس بین کره ای در سال 2018 به شمال منتقل شده است و اگر امروز (اول) مجمع ملی فوق العاده برگزار شود ، انتظار می رود درگیری بین احزاب مخالف تشدید شود.

این هان سه هیون است

<기자>

دبیر سابق پروتکل خانه آبی چو هان گی که به رئیس جمهور مون جائه این در گفتگوهای پل عابر پیاده Panmunjom 2018 کمک کرد ، در شبکه های اجتماعی نوشت که “گزارش Chosun Ilbo مبنی بر انتقال نیروگاه USB از روی پل عابر پیاده ، نادرست است. ”

یک مقام خانه آبی گفت: “درست است که ما داده های USB را به مقر به شمال منتقل کردیم ، اما این اطلاعات مستقیماً توسط رئیس جمهور مون به پل عابر پیاده داده نشد.” من به آنجا رفتم.

وزارت صنعت توضیح داد: “این فقط یک ایده داخلی برای آماده سازی همکاری اقتصادی بین کره ای پس از اجلاس پس از اجلاس بود” و “بدون بررسی بیشتر یا بررسی خارجی” منعقد شد.

قدرت افرادی که به دلیل استفاده از اصطلاح “سند انتقال” در رابطه با سو susp ظن اسناد مورد انتقاد قرار گرفتند ، با برگزاری یک جلسه فوق العاده فوق العاده به ریاست رئیس جمهور کیم جونگ اون ، سطح توهین را افزایش داد.

[김종인/국민의힘 비상대책위원장 : (북한 원전 추진은) 그 자체로 경천동지 할 만한 중대한 사안입니다. 먼저 누구 지시에 따라 추진된 것인지 즉각 밝혀주기를 바랍니다.]

مخالفان آماده تحقیق در شورای ملی و آزار و اذیت ویژه ، پیوند دادن “اسناد” و “مواد از ایالات متحده” هستند.

به طور جداگانه ، به موقع افتتاحیه جلسه فوق العاده ملی امروز ، حزب دموکرات باید پیگرد قانونی را برای استیضاح قضات شرکت کننده در “قاضی نونگدان” آغاز کند.

[ad_2]