[ad_1]

وزارت اطلاعات

به گزارش سرویس سیاسی Yektapress؛ در حالی که طی روزهای اخیر در حوادث خوزستان شاهد ورود گروه های ضد شورش سازمان یافته با پشتیبانی مخفیانه برخی سرویس های اطلاعاتی در منطقه بوده ایم ، اکنون مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات از اعتصاب کاری شبکه تروریستی موساد خبر داده است. در مرز غربی. سلاح ها شورش ایجاد می کند.

بر این اساس ، مدیرکل این وزارتخانه اعلام کرد: از طریق نظارت و کنترل اطلاعات خارج از مرزها و اقدامات اطلاعاتی عملیاتی گسترده سربازان گمنام امام زمان (عج) ، شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) با سلاح های سنگین و مهمات در بدو ورود آنها در گذرگاه های مرزی غرب کشور دستگیر شدند.

وی گفت: مأموران موساد قصد داشتند از این تجهیزات در هنگام شورش ها و ترورهای شهری استفاده کنند. وی افزود: رژیم صهیونیستی در جریان انتخابات چندین بار قصد انجام عملیات خرابکاری در مناطق مختلف کشور را داشت که با اقدام به موقع ، سربازان گمنام امام (ره) از این خرابکاری های تروریستی جلوگیری کرده و به شبکه تروریستی موساد حمله کردند. او وارد منطقه شد.

مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات گفت: این اسلحه ها شامل تپانچه ، نارنجک ، وینچستر ، تپانچه و مهمات بود که برخی از آنها مانند وینچستر و نارنجک برای سرکوب اعتراضات استفاده شد.

وی افزود: وزارت اطلاعات با تشکر از هوشیاری مداوم مردم به ویژه هموطنان مقیم استانهای غربی کشور در برابر دشمنان ایران اسلامی ، از همه اقشار مردم پیشنهاد مشکوک خصوصاً در فضای مجازی را خواستار شد. و از برخی اقدامات برای به دست آوردن پول خواسته است. “به طور غیرمعمول با هوشیاری و آگاهی بیشتر عمل کرده و مرکز مطبوعاتی وزارت اطلاعات را به شماره 113 اطلاع دهید

اسلحه های یافت شده توسط این تیم نشان می دهد که رژیم صهیونیستی مستقیماً به دنبال ایجاد هرج و مرج در کشور است. لازم به ذکر است که در ماه های اخیر مدیر کل اطلاعات آذربایجان شرقی از دستگیری جاسوسان اسرائیلی و چندین جاسوس در ارتباط با سرویس های امنیتی کشورهای مختلف استان خبر داده است.

[ad_2]