[ad_1]

کانگ یون می ، رئیس حزب عدالت ، انتقاد کرد “اشتباه واقعی دولت و سیاست حزب حاکم در املاک و مستغلات این است که” حق زندگی برای مردم “را قرار نمی دهد ، و نه” حقوق مالکیت ثروتمندان “.

نماینده کانگ وون نا در چهارم در بیانیه ای به گروه مجمع ملی مستقل گفت: “تمام 24 بار سیاست املاک و مستغلات دولت مون جائه این شکست خورده است.”

وی سپس متوسل شد: “بیایید بودجه کمک های اجتماعی به مسکن را به شدت افزایش دهیم” و گفت: “باید معیار کمبود مسکن را بیش از 1.5 برابر افزایش دهیم.”

در همان زمان ، وون کانگ اصرار داشت که جایگزین دیگری باید در جهانی تهیه شود که تاج 19 به امری عادی تبدیل شده است.

وی گفت: “بیایید” اوراق قرضه ویژه دولت در حوادث “را برای جمع آوری سرمایه و” صندوق ویژه همبستگی در بلایا “ایجاد كنیم.” مسئولیت های اجتماعی آنها در بلایا و بحران ها. ”

وی در مورد روابط بین کره ای اظهار داشت: “ما نمی توانیم سرنوشت ملت خود را به سیاست کره شمالی دولت جو بایدن در ایالات متحده بسپاریم. ما باید از قبل پاسخ دهیم. اجازه دهید آموزش نظامی را در ائتلاف RK-US متوقف کنیم.”

در اظهارات سخنگوی گروه نافرمانی امروز ، کانگ وون نای بار دیگر به دلیل پرونده آزار جنسی عذرخواهی کرد و قول داد “ما بیشتر به مراقبت از زندگی شهروندان توجه خواهیم کرد و به عنوان یک حزب سیاسی که جان مردم را نجات داده است احیا خواهیم کرد. مردم آشفته. ”

[ad_2]