[ad_1]

حزب عدالت برای رسیدگی به پرونده آزار و اذیت جنسی ، مدیر عامل سابق کیم جونگ اون ، و تجدید فرهنگ سازمانی حزب وارد سیستم جلسات واکنش اضطراری شده است.

جلسه پاسخ اضطراری حزب عدالت سیستمی است که به طور مشترک توسط یون می کانگ پارلمان و کیم یون کی ، نماینده مسئول حزب برگزار می شود و هر روز به طور منظم تشکیل جلسه می دهد.

در اولین جلسه پاسخ اضطراری که صبح امروز (27) برگزار شد ، کانگ وون نای گفت: “به منظور بررسی کامل فرهنگ جنسیتی حزب عدالت و آماده سازی اقدامات برای جلوگیری از تکرار ، ما از پایین به بالا پاسخ جامع و جدی خواهیم داد ایجاد یک سیستم جنسیتی. بیرون خواهم رفت ”

وی افزود: ما در مورد ایجاد TF در مورد موضوعات مهم بحث خواهیم كرد. “آماده سازی اقدامات برای جلوگیری از عود در اولویت خواهد بود.”

علاوه بر این ، تصمیم بر این شد که اقدامات عمیقی علیه تغییر نماینده به دلیل پست مدیر عامل سابق کیم مورد بحث قرار گیرد.

حزب عدالت قصد دارد طیف وسیعی از دیدگاه ها را با تبدیل کنفرانس رئیس حزب ولایتی متروپولیتن و کمیته ملی ، که نهاد رأی دهنده است ، به یک سیستم تصادفی برای بحث در مورد موضوعات مختلف در دستور کار جمع کند.

نماینده وون نای کانگ گفت: “من می دانم که حتی یک کلمه نمی تواند ناامیدی و عصبانیت مردم را تسکین دهد. گفتن اینکه حزب عدالت را نمی توان از مسئله خشونت بر اساس جنسیت راحت کرد ، دردناک است.”

انتظار می رود در جلسه امروز در مورد راه های حمایت از توان بخشی و حمایت از بازگشت نماینده ژانگ هه یانگ ، که از این حادثه رنج برده است ، بحث شود ، صرف نظر از اینکه کاندیدای انتخاب مجدد 4/7 و نحوه بررسی حساسیت جنسیتی در مهمانی – جشن.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]