[ad_1]

▲ جئونگ هو جین ، سخنگوی ارشد حزب عدالت

حزب عدالت از سازماندهی مجدد سه وزارتخانه وزارت SME ، وزارت امور خارجه و وزارت فرهنگ و ورزش که امروز (20) توسط کاخ آبی انجام شد ، انتقاد کرد و آن را افتتاح نامزدی وزیر یونان میان مدت و میان مدت پارک یانگ دانست. خورشید.

سخنگوی رئیس حزب عدالت چونگ هو-جین گفت: “زمان مناسب اعلام خبر استعفای وزیر پارک بود که اعلام کرده بود برای کاندیداتوری مجدداً به عنوان شهردار سئول کاندیداست.” آشکار شد

علاوه بر این ، وی گفت: “نسبت زنان در کابینه ، که نزدیک به 30٪ بود ، به 10٪ کاهش یافته است” ، و “قول رئیس جمهور جائه مون ناکام مانده است.” نمی توانم کمک کنم اما آن را انجام ندهم. ”

سخنگوی ارشد چونگ در مورد انتصابات پی در پی وزیرانی که از سوی سیاستمداران معرفی می شوند ، گفت: “کابینه به کسی احتیاج دارد که فلسفه مدیریت ایالتی رئیس جمهور را عملی کند.” اگر کسی درک و تجربه کافی در وزارتخانه نداشته باشد کار دشواری است. ”

وی گفت: “از ابتدای دسامبر گذشته ، در مجموع 10 وزارتخانه سه بار در ماه ساماندهی شده اند.” – خوب است که از دیدگاه مردم ببینیم که موقعیت وزیر به عنوان کارت بازرگانی انتخابات حزب حاکم ، روز به روز رایجتر می شود. این ظاهر نیست. ”

(عکس = عکسبرداری فیس بوک یونگ هو جین ، اخبار Yonhap)

[ad_2]