[ad_1]

به دنبال حادثه آزار و اذیت جنسی توسط کیم جونگ اون ، مدیر سابق حزب عدالت ، حزب عدالت وارد سیستم واکنش اضطراری شد و حزب عدالت همچنان نگران معرفی مجدد انتخابات و استعفای رهبری حزب است.

صبح روز 27 ، کانگ یون می تأکید کرد ، “من در اولین جلسه پاسخ اضطراری به طور جامع و قاطع از پایین به بالا پاسخ خواهم داد”.

در طول جلسه ، حزب عدالت “فرهنگ سازمانی برای بهبود برابری جنسیتی” را تشکیل داد ، به رهبری Bae Bok-ju ، رئیس ستاد حقوق بشر جنسیتی ، که از ابتدا در حال بررسی این حادثه بود.

TF متعهد شد که با احترام به اراده قربانیان ، تحمل صفر برای مرتکبان ، روشی برای تصمیم گیری جامعه و جلوگیری از خشونت ثانویه ، با اوضاع برخورد کند.

TF قصد دارد اقدامات مربوط به طور رسمی را فردا (28 ام) اعلام کند.

کمیسیون فعلی ، که در مورد برخورد انضباطی علیه مدیر عامل سابق کیم تصمیم خواهد گرفت ، فردا نیز اولین جلسه خود را تشکیل می دهد و مراحل انضباطی را آغاز می کند.

در پاسخ اولیه حزب عدالت ، که “اصل صفر تحمل” را اعلام کرد و مدیر عامل سابق کیم را از سمت خود برکنار کرد و به طور فعال به دنبال محافظت از قربانی بود ، نماینده. ژانگ هه یانگ ، ارزیابی “سریع و مطلوب” بر حزب حاکم است.

با این حال ، شناخته شده است که تعدادی از نظرات انتقادی در مورد طرح عدم معرفی کاندیدایی برای انتخاب مجدد 4/7 ، که سه ماه در آینده آمده است ، یا احتیاط در مورد استعفای رهبری حزب ابراز شده است.

اکثر اعضای حزب عدالت و اعضای ملت به طور پیش فرض نامزد انتخاب مجدد نمی شوند.

در درخواست تجدید نظر به SBS ، یک عضو ملی حزب عدالت گفت: “انتخابات نیز مهم است ، اما نظرات بسیاری وجود دارد که مهم است تأثیر واضح بر آنها داشته باشد.”

یک مقام مسئول واکنش اضطراری گفت: “من کاملاً آگاه هستم که نظرات بسیاری از اعضای حزب وجود دارد که خواهان نامزدی نیستند. با این حال ، نظراتی وجود دارد که هیچ نامزدی به عنوان یک حزب عمومی یک نگرش مسئولانه نیست. من از طریق آن با دقت تصمیم خواهم گرفت. ”

در مورد استعفای رهبری ، اختلاف نظر در حزب آشکارا آشکار می شود.

سخنگوی ارشد چونگ هو جین امروز به شورای ملی گفت: “اگر نمایندگان استعفا دهند ، زمان بحث در مورد ترکیب کمیته واکنش اضطراری اجتناب ناپذیر است.” او خط را برای استعفای رهبری تعیین کرد.

لی اون جو ، نماینده حزب عدالت ، از طریق فیس بوک از رهبری خواست که استعفا دهد و گفت: “من موافقت نمی کنم جای خالی نماینده حزب را از سمت خود پر کنم و به زندگی روزمره برگردم انگار اتفاقی نیفتاده است.”

“حزب عدالت می گوید که احزاب محافظه کار دیگر با قرار دادن فرد مقابل در صورت بروز چنین مشکلی خلاص شده اند و ما از آنها انتقاد کرده ایم و نباید مانند آنها این کار را انجام دهیم.

سخنگوی ژانگ دا سو ، منصوب شده توسط مدیر عامل سابق كیم ، امروز نیز تشكر و قدردانی كرد و دستور نگرش مسئولانه نسبت به رهبری را صادر كرد.

سخنگو ژانگ گفت: “از نظر سیاسی صحیح نیست که معاون نماینده کیم یونگ کی (که معاون سابق کیم بود) به عنوان نماینده مشترک در جلسه پاسخ اضطراری تازه تشکیل شده ، عهده دار شود.

موضع حزب عدالت در مورد انتخاب مجدد و حکمرانی غیردولتی پس از کمیته ملی ، عالی ترین نهاد تصمیم گیری که در سی ام برگزار می شود ، مشخص خواهد شد.

[ad_2]