[ad_1]

حزب عدالت که به دلیل حادثه آزار و اذیت جنسی توسط رهبر حزب کیم جونگ اون در بحران بود ، با یک راه حل مواجه شد.

در میان نگرانی ها در مورد وجود حزب ، چه در داخل و چه در خارج از حزب ، طرحی برای جلوگیری از نامزدی مجدد در ماه آوریل به طور فعال در حال بررسی است.

یون می کانگ ، رئیس جلسه عمومی امروز صبح (بیست و ششم) ، سر خود را خم کرد و گفت: “من به خوبی می دانم که باعث درد و ناامیدی شده ام که توضیح آن برای مردم دشوار است.”

مدیر عامل شرکت کانگ گفت: “من تلاش خواهم کرد تا استخوان ها را برای یک تغییر اساسی از پایین بهم تیز کنم” و قول داد: “من یک تلاش تجدید عمیق را بر اساس شجاعت قربانی انجام خواهم داد ، در جامعه ”

نماینده چانگ در جلسه امروز حضور نداشت.

نماینده هو جونگ ریو سمت های سخنگوی داخلی و معاون رئیس بیمارستان را بر عهده گرفت.

ریو نماینده امروز صبح در سالن ارتباطات پارلمانی گفت که “ما باید همه موارد موجود در حزب زیر را بررسی کنیم” و “ما نمی توانیم از هر گونه انتقاد و انتقاد ناشی از دوره مبارزه جلوگیری کنیم. . ”

حزب عدالت امروز بعدازظهر جلسه غیرعلنی هیئت را برگزار می کند تا در مورد راه های حرکت بحث کند.

شناخته شده است که حزب عدالت پیش نویس برنامه ای برای انتخاب مجدد نماینده حزب و پیش نویس برنامه ای برای تمدید را تهیه می کند و سپس فردا در کنفرانس حزب شهر و استان نظرات خود را جمع می کند.

سپس ، در تاریخ 30 ام ، کمیته ملی قصد دارد این پیشنهاد را نهایی کند.

کانگ یون می سخنگوی Won-nae پس از ملاقات با خبرنگاران پس از نشست کنگره گفت که او درباره طرح نامزدی برای انتخاب مجدد بحث کرده و در حال جمع آوری نظرات از شهر و شهر بوسان و سئول است.

گفته می شود که نظر غالب در حزب این است که کاندیداها برای انتخابات مجدد آینده معرفی نشوند.

نامزد کوون سو جئونگ ، شهردار سئول ، نیز تبلیغات رسمی را متوقف کرد.

رهبری حزب عدالت همچنین با توجه به افکار عمومی که اصلاحات در سطح حزب تازه تأسیس لازم است ، استعفای کلی رهبری یا انتقال رهبری فعلی به یک سیستم غیر مقابله ای را در نظر دارد.

با این وجود بعید است که مدیریت بلافاصله استعفا دهد ، به این دلیل که نمایندگان و هیئت ها به طور جداگانه در سیستم انتخاب هیئت انتخاب می شوند و افکار عمومی قوی مبنی بر اولویت بودن آزمون داخلی وجود دارد.

گزارش شده است که امور داخلی حزب در حال انجام تحقیقات عمیق در مورد تخلفات جنسی در داخل حزب ، ایجاد ستاد حقوق بشر مستقل جنسیتی و بازنگری سیستم آموزش برای جلوگیری از خشونت جنسی است.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]