[ad_1]

حزب عدالت ، که با آزار و اذیت جنسی مدیر عامل سابق کیم جونگ اون مخالف است ، تصمیم گرفته است که کاندیدایی را برای انتخاب مجدد در ماه آوریل معرفی نکند. شناخته شده است که نظرات داخلی در مورد موقعیت رهبری تقسیم شده است و انتظار می رود نتیجه نهایی در کمیته ملی برگزار شود که امروز (سی ام) برگزار می شود.

این خان چونگ وانگ است.

<기자>

حزب عدالت اواخر شب گذشته جلسه اضطراری ضد مخالفت برگزار کرد و درباره معرفی نامزدها برای انتخاب مجدد در ماه آوریل و رهبری بحث کرد.

از نظر داخلی ، طبق گزارشات ، این شرکت “سیاست نامزدی” را در نظر گرفت که کاندیداها را از انتخاب مجدد شهرداران سئول و بوسان در ماه آوریل منع می کرد.

با این حال ، موافقان و مخالفان استعفا مدیریت محدود هستند.

گفته شد که این عقیده که حزب باید همه چیز را مقدم بر آزار و اذیت جنسی اعضای حزب قرار دهد ، و بقیه اعضای رهبری ، مانند انتخابات میان دوره ای بعدی برای عادی سازی حزب ، به جای مسئولیت های خود عمل می کنند.

با این حال ، با توجه به اینکه نماینده یونگ ژو لی علناً استعفا از رهبری را خواستار شد و معاون رئیس جمهور ، کیم یونگ گی ، که به عنوان نماینده عمل کرد ، استعفا داد ، مسئولیت استعفای رهبری بر دوش مشترک بود.

حزب عدالت تصمیم دارد تصمیم نهایی را در کمیته ملی ، که امروز بعد از ظهر توسط کنفرانس ویدیویی برگزار شد ، اتخاذ کند.

پیش از این ، حزب عدالت آزار و اذیت جنسی علیه قانونگذار حزب ، ژانگ هه یونگ را تصدیق کرد و نماینده سابق چن چئول را از استعفا سلب کرد.

[정호진/정의당 수석대변인 : 당이 내릴 수 있는 최고 수위의 징계인 제명을 결정한 것입니다.]

علاوه بر این ، ما تصمیم گرفتیم یک خط داغ برای گزارش جرایم جنسی باز کنیم و یک نظرسنجی درباره وضعیت واقعی فرهنگ سازمانی برای همه اعضای حزب انجام دهیم.

[ad_2]