[ad_1]

علاوه بر این ، حزب دموکرات اعلام کرده است که بلافاصله بودجه توانبخشی اضافی را منعکس می کند که تمام یارانه های ملی و فاجعه را منعکس می کند.

هونگ ایکیو ، رئیس کمیته سیاست های حزب ، صبح روز چهارم در یک جلسه هماهنگی سیاست گفت: “این حزب در نظر دارد بودجه اضافی را در اسرع وقت از طریق مشاوره فعال با دولت تنظیم کند.

رئیس کمیته سیاسی هونگ توضیح داد ، “ترکیبی از همه یارانه های بلایای ملی و یارانه های انتخابی به این معنی است که دولت باید در قرنطینه اقتصادی پیشگام باشد.” این وظیفه دولت است که مردم را نجات دهد ، بنابراین در صورت لزوم ، دولت از طرف از مردم. وقت آن است که قدرت مردم را در دست بگیریم. ”

در مورد ترس از بدتر شدن ثبات مالی ، نسبت بدهی دولت کره در سال گذشته 44٪ بود که بهتر از ژاپن 241.6٪ ، ایالات متحده 128٪ و آلمان بیش از 73٪ بود. “ما فرصت داریم نقش مالی را برای این امر گسترش دهیم.”

علاوه بر این ، حزب دموکرات اضافه کرد که به سرعت طرحی را برای اجرای مفهوم سیستم جدید رفاه اجتماعی تهیه خواهد کرد که رئیس جمهور لی ناک یون از طریق یک سخنرانی نماینده توسط یک سازمان پیمانکاری پیشنهاد داد.

برای این منظور ، “کمیسیون ویژه ملی ملی استانداردهای ملی زندگی 2030” برای بررسی اقدامات نهادینه سازی ، مانند گسترش اهداف پرداخت کمک هزینه کودک ، گسترش مراقبت های تمام وقت ، معرفی کلیه مزایای ملی برای صدمات و بیماری ها تشکیل شده است. ، و گسترش امکانات عمومی بزرگسالان.

رئیس کمیته سیاسی هونگ همچنین گفت: “ما به طور فعال در مورد قانون بازپرداخت کودک کمک خواهیم کرد.” “پیشنهادی برای اصلاح سن پرداخت به ترتیب به 13 و 16 سال وجود دارد. من میگیرمش.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]