[ad_1]

gether همراه با حزب دموکرات ، اولین جلسه TF پس از مسح بعد از تاج

علاوه بر این ، حزب دموکرات اولین جلسه کارگروه نابرابری تاج (TF) را برای بحث در مورد سیستم تقسیم منافع برگزار کرد.

حزب دموکرات قصد دارد برنامه های تقسیم سود را بر اساس بهترین شیوه های داخلی و بین المللی بررسی کند و با لوایح قبلاً تسلیم شده به مجلس فوق العاده ملی در ماه فوریه رسیدگی کند.

پس از جلسه ، Ik-pio Hong ، رئیس TF ، با خبرنگاران دیدار کرد و گفت: “سیستم تقسیم منافع برای رفع نابرابری ، که به اعتقاد ما یک مفهوم سیاست اجتماعی و نوعی مدل سیاست کمک های اجتماعی است.” از این نظر ، این سیستم با سیستم توزیع سود نیز پیوند خورده است. ”

“از آنجا که سیستم تقسیم سود نامیده می شود ، من تمرکز من بر روی تقسیم سود در جیبم است. با نگاهی به پرونده های خارجی ، مفهوم همکاری برای تولید سود و تقسیم آن سود وجود دارد.” .

علاوه بر این ، ما در مورد مدل همکاری بین شرکت ها و شرکا با کاهش کارمزد و الگویی برای ایجاد صندوق های اجتماعی بحث کردیم ، که در آن ذینفعان برای سرمایه گذاری و حمایت از جامعه صندوق های اجتماعی ایجاد می کنند.

رئیس کمیته سیاسی هونگ در پاسخ به این س ifال که آیا مشوق های مالیاتی نیز بررسی شده است ، پاسخ داد: “در حال حاضر که برنامه را تهیه می کنم ، می روم و آن را بررسی می کنم” و “هنوز مشخص نیست”.

یکی از اعضای قوه مقننه که در این نشست حضور داشت گفت: “از آنجا که دیدگاه انتقادی نسبت به سیستم تقسیم منافع در مقایسه با سوسیالیسم وجود دارد ، مواردی ذکر شده است که شما باید در روند سیاستگذاری دقت کنید.”

مدیر عامل ناک-یئون لی در مورد پیشینه پیشنهاد سیستم تقسیم منافع گفت: “اگر این وضعیت تنها بماند ، احساس مشکلی وجود دارد که ممکن است جهانی که بعد از ویروس کرونا با آن روبرو خواهیم شد بیشتر باشد. دنیای ناراضی “.

نماینده لی تأکید کرد ، “حل درد ناشی از کرونا 19 در حال حاضر با سیستم ممکن است دشوار باشد ، اما داشتن این چارچوب می تواند راهی برای ادامه حل مشکلات باشد.”

در مورد مشارکت های اجتماعی شرکت ها ، لی همچنین از دولت خواست که بگوید: “خیلی دیر است. لطفا سعی کنید تا آنجا که ممکن است بارگیری کنید.” من کردم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]