[ad_1]

eds خبرخوان SBS & SBS Digital News Lab / RSS برای خواننده شخصی مجاز است. تولید مثل غیرمجاز به عنوان انتشار با فید ممنوع است.پیکسل آهنگ

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

آزمایشگاه اخبار دیجیتال SBS & SBS: کپی و توزیع غیر مجاز ممنوع است

k ایک پیو هونگ ، رئیس کمیته سیاسی

علاوه بر این ، حزب دموکرات اعلام کرد که سیستم اجباری را قبل از ارسال برای تکمیل سیستم فرزندخواندگی بررسی خواهد کرد ، و پس از کنفرانس مطبوعاتی سال نو رئیس جمهور دیروز (هجدهم) شروع به توسعه “یادداشت های پذیرش” جنجالی کرد.

رئیس کمیته سیاسی Hong Ik-pio درباره این محتوا توضیح داد و گفت: “بخشی از شماره دیروز جلسه ریاست جمهوری وجود دارد که به خوبی منتقل نشده است.”

دیروز در کنفرانس مطبوعاتی سال نو دیروز ، رئیس جمهور مون سوالی راجع به “پرونده Jung In-i” ، معروف به گزارش سال گذشته SBS ، “فرزندخواندگی در یک دوره زمانی خاص لغو می شود یا او تمایل زیادی به فرزندخواندگی دارد ، اما اگر کودک مناسب نیست ، لازم است تدابیری مانند جایگزینی فرزندخوانده “” انجام شود.

سخنگوی چونگ و دا دای کانگ مین سوک در پاسخ به انتقادات گروه های مدنی مختلف ، مانند انجمن کره برای جلوگیری از خشونت علیه کودکان و حزب مخالف ، گفت: فرزندخواندگی “و به عنوان نمونه یک سیستم پیش امانت داری پیشنهاد داده است.

رئیس کمیته سیاسی هونگ توضیح داد: “[Системата преди изпращането]سیستمی است که از طریق نظارت ، نظارت و ارزیابی از کودکان محافظت می کند و به آنها کمک می کند تا با سپردن فرزندان خوانده آینده به خانواده های والدین آینده به مدت 6 ماه قبل از فرزندخواندگی ، فرزندخواندگی پایدار را بپذیرند. ” وی گفت: از سیستم پیش از ارسال به طور معمول در کره با موافقت فرزندخواندگان استفاده می شود و ما به طور فعال روش هایی را برای انجام یک روش اجباری قبل از فرزندخواندگی در نظر خواهیم گرفت.

علاوه بر این ، وی گفت: “همانطور كه ​​پرزیدنت مون بر كشف پیشگیری از آزار كودكان ، جدایی فوری پس از خشونت و گسترش اقدامات حفاظتی تأكید كرد ، ما تلاش خواهیم كرد تا در پاسخ به آن قانون قانونی بیشتری بدست آوریم.”

(عکس = اخبار Yonhap)

articles مقالات بیشتر توسط خبرنگار کانگ مین وو

the به مقاله اصلی اخبار SBS مراجعه کنید

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

Lab SBS & SBS Digital News Lab: کپی برداری و توزیع غیر مجاز ممنوع است

[ad_2]