[ad_1]

علاوه بر این ، حزب دموکرات بحث در مورد اقدامات خاص را برای جبران خسارات ناشی از تاج 19 آغاز کرده است.

حزب دموکرات صبح روز بیست و هفتم جلسه عمومی سیاستمداران فرسودگی شغلی را برگزار کرد و نظرات اعضای به اصطلاح “سومین قانون پیروزی در همبستگی” مانند قانون جبران خسارات عملیاتی را جمع آوری کرد.

پیش از این ، قانون گذاران دموکرات طرح های مختلفی را برای جبران خسارات ناشی از ممنوعیت ها یا محدودیت های تجاری قرنطینه به دولت پیشنهاد داده بودند.

نماینده مین بیونگ دئوک قانون خاصی را برای جبران ضرر نیمی از 70٪ از ضرر سود متوسط ​​عملیاتی قبلی پیشنهاد داد.

بعلاوه ، نماینده کانگ هون سیک اصلاحیه ای را در قانون حمایت از مالک مشاغل کوچک آغاز کرد که کل اجاره بها علاوه بر حداقل دستمزد در زمان ممنوعیت تجارت را جبران می کند و نماینده جئون کی کی اصلاحیه ای در پیشگیری از بیماری های عفونی اقدام به بیماریها ، زمینه هایی را برای جبران خسارات در مشاغل محدود فراهم می کند.

بر اساس محتوای این لوایح ، از حزب دموکرات انتظار می رود استانداردهای جبران خسارت را از طریق بحث های داخلی تعیین کند.

وی افزود: “سیاست اصلی ایجاد خسارات قابل توجه در سطحی معقول است كه بودجه ملی می تواند از عهده آن برآید.”

با این حال ، گزارش شده است که جریانهای منفی هوا روند اصلی جبران خساراتی است که قبلاً از طریق کاربرد گذشته نگر رخ داده است.

یک مقام ارشد حزب گفت: “هدف داشتن سامانه ای برای آمادگی در برابر بلایای آینده است” و گفت: “حمایت از خسارات پیش آمده می تواند از طریق صندوق امداد رسانی در برابر بلایا بررسی شود.”

فدراسیون تاجران کوچک در مورد این موضوع اظهار نظر کرد و گفت: “ماده 23 (3) قانون اساسی تصریح کرده است که حتی اگر از اقتدار عمومی مشروع استفاده کنید ، باید خسارت را جبران کنید.” “شما باید این را جبران کنید.”

وی همچنین تأكید كرد: “در صورت ادامه بحث ، دولت باید مستقیماً تشدید كند و دستور اداری اضطراری ریاست جمهوری را صادر كند تا مشاغل كوچك بتوانند برای خسارات عملیاتی خود غرامت قابل توجهی دریافت كنند.”

فردا بعد از ظهر ، حزب دموکرات قرار است جلسه عمومی نمایندگان مجلس را برای جمع آوری نظرات بیشتر نمایندگان مجلس برگزار کند.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]