[ad_1]

حزب دموکرات همچنین قول داد قانون ویژه فرودگاه جدید جزیره بوسان گدئوک را در یک مجمع ملی فوق العاده در ماه فوریه تصویب کند.

نماینده لی ناک یون دیروز (بیست و یکمین) گفت که شخصاً از سایت برنامه ریزی شده فرودگاه جدید Gadeokdo بازدید می کند و امروز (22 ام) به شورای عالی گفت: “ما نمی توانیم فرودگاه جدید را ترک کنیم در حالی که در مورد چشم انداز آینده بوسان صحبت می کنیم “امیدوارم که این کار را در شورای ملی انجام دهم.

Tae-nion Kim Park همچنین گفت: “فرودگاه جدید Gadeokdo به طور کامل بازرسی شده است.”

علاوه بر این ، وی افزود ، “فرودگاه جدید یک پروژه برجسته منطقه ای از New Deal است که دارای چرخه فضیلت گسترده ای از مشاغل در صنایع مرتبط است.”

در جلسه توجیهی قبل از جلسه شورای عالی ، سخنگوی حزب دموکرات چوی یینگ هو نیز با تأکید بر پیامدهای اقتصادی ساخت فرودگاه جدید بر آمادگی برای اجرا تأکید کرد.

وی به ویژه برای انتقاد از کیم جونگ اون ، رئیس قدرت مردم ، گفت: “اقتصاد بوسان تفاوت چندانی با گادوک ندارد” ، “تصور به طرز شگفت انگیزی اشتباه است.” روز را تعریف کنید.

“قانون گذاران مردم قانون ویژه ای را پیشنهاد می کنند ، اما رهبری و نمایندگان داخلی همیشه مخالف آن هستند.”

وی همچنین گفت: “اگر نیروی مردم مخالف تصویب قانون ویژه فرودگاه جدید گادئوكدو در مجلس ملی موقت در ماه فوریه باشد ، همانطور كه ​​اكنون است ، ما نیز با اعضای حزب مخالف به تنهایی برخورد خواهیم كرد. .

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]