[ad_1]

علاوه بر این ، در پایان ماه آینده ، حزب دموکرات تصمیم گرفته است تمهیداتی را برای تمدید سررسید وامها به SME ها و صاحبان مشاغل کوچک که در اواخر ماه مارس لازم الاجرا هستند ، تمدید کند.

کمیته اجرای حزب دموکرات و کمیسیون خدمات مالی “توافق نامه پیروزی در هزینه های مالی” را در شورای ملی انجام دادند و توافق نامه ای را شامل این جزئیات امضا کردند.

حزب دموکرات همچنین تصمیم گرفته است تا قانون اولیه “حق مطالبه تعدیل بدهی” را ترویج کند ، که به بدهکاران اجازه می دهد در صورت عدم توانایی بازپرداخت بدهی های خود ، از شرکت های مالی تعدیل بدهی را درخواست کنند.

ما در حال حاضر در حال آماده سازی برای تصویب قانون دولت در ماه ژوئن هستیم و قصد داریم در اسرع وقت برای تصویب توسط شورای ملی آماده شویم.

این توافق نامه همچنین شامل ارتقا of حق درخواست کاهش نرخ سود (حق درخواست از بانک برای کاهش نرخ سود در صورت بهبود وضعیت اعتباری وام دهنده) و ایجاد یک سیستم برای بهبود سیستم ، استفاده از حداکثر نرخ بهره قانونی در ژوئیه سال جاری تا 20٪ کاهش یافت و برنامه هایی را برای ارائه وام به افراد کم درآمد اعلام کرد.

نماینده لی ناك یون تأكید كرد: “نرخ بهره احتمالاً افزایش خواهد یافت و اراده برای پرداخت بدهی ممكن است به دلیل هجوم جدی بدهی از بین برود. ما باید به این افراد كمك كنیم كه زندگی روزمره خود را در سلامت نگه دارند.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]