[ad_1]

در جریان استماع اولین رئیس تحقیقات جنایی از مقامات عالی رتبه نامزد کیم جین ووک ، احزاب مخالف بر سر خصوصیات و مشکلات اصلی نامزد کیم به نبرد پرداختند.

در حالی که حزب حاکم بر تأکید بر مشروعیت راه اندازی حمل و نقل هوایی مانند تحقیقات در مورد کیفرخواست متمرکز بود ، حزب مخالف به تحقیق در مورد شغل و اطلاعات شخصی نامزد کیم ادامه داد.

علاوه بر این ، سخنگوی حزب دموکرات ، سونگ کی هون گفت: “این درخواست زمان برای بررسی دادسرای پیگرد قانونی در همه جا است” و تأکید کرد که “حق تحقیق با پلیس هماهنگ شده و حق پیگرد قانونی با حمل و نقل هوایی مشترک است”.

پارك سونگ جون پارلمان گفت كه هر دو رئیس جمهور سابق كیم کی چون ، رئیس ستاد سابق كیم كی چون و مین چون وو پیشین ، كه در پرونده دولت نونگدان از دولت كیونگ هه پارك نقش داشتند ، هر دو متهم شدند.

از طرف دیگر ، نماینده یو سانگ-بیوم ، قدرت مردم ، از نامزد کیم انتقاد کرد و او را “یک روش مناسب برای اهداف آکادمیک و آموزشی ، اهداف رشد خود” برای گرفتن مرخصی والدین و شرکت در تحصیل در ایالات متحده در سال 2015 ، زمانی که محقق در دادگاه قانون اساسی.

نماینده جئون جو هی همچنین گفت که نامزد کیم یک قاضی بود و گفت: “نگرانی های زیادی در مورد نقش خانم چهره وجود دارد زیرا او در تحقیقات فاقد تجربه است و هیچ تجربه ای در اداره سازمان ندارد.”

احزاب حاکم و مخالف همچنین با خط بعدی حمل و نقل هوایی دیدار کردند.

باک های ریون ، نماینده حزب دموکرات گفت: “این ساختاری نیست که دادستان هایی را انتخاب کند که طرف هر دو حزب باشند ، زیرا احزاب مخالف دو نفر را به طور هم زمان توصیه می کنند.”

نماینده ژئونگ ژانگ از دولت مردم خلق گفت: “از 7 نفر اعضای کمیته پرسنل ، 5 نفر ، تا یک نفر منصوب شده توسط معاون رئیس ، یک معاون مدیر و دو نفر که توسط حزب حاکم توصیه می شوند ، به یک گروه تبدیل می شوند. مهم است “، او انکار کرد.

نماینده هان-هونگ یون گفت: “نگرانی اصلی برای شروع حمل و نقل هوایی روند انتصاب دادستان است.” “ما تعداد زیادی از افراد را از مین بیون و با گرایش سیاسی قوی منصوب خواهیم کرد تا به عنوان مأمور دادستانی مین بیون انتخاب شوند.

مدیر عامل شرکت میکو بیومد ، سئونگ وو کیم ، امروز (نوزدهم) در جلسه دادرسی به عنوان مرجع و پاسخ برای روند به دست آوردن سهام شرکت نامزد کیم حضور داشت.

شناخته شده است که نامزد کیم با کیم ملاقات کرده است که 20 سال پیش هنگام تحصیل در دانشکده حقوق هاروارد در دانشکده پزشکی هاروارد تحصیل کرده بود.

نماینده چو سو جین به کیم گفت: “آشنایی شخصی فرصتی برای به دست آوردن سهام نامزد بود ، اما این در صورتجلسه هیئت مدیره باقی نماند تا مبنای توزیع افزایش سرمایه پرداخت شده به شخص ثالث باشد.”

در پاسخ ، رئیس جمهور کیم توضیح داد: “من همه چیز را برای افشای اطلاعات سرمایه گذاری کردم و آن را به سازمان نظارت بر مالی تحویل کردم.”

وی حتی برای تعیین قیمت سهام حدود 10٪ کمتر از قیمت بازار ، وی پاسخ داد: “من فقط به یک نفر برخورد ترجیحی ندادم ، بلکه به هرکسی که وارد آن شدم.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]