[ad_1]

تفنگ تیرانداز K-14 (عکس = با مجوز از آژانس رادیویی کره ، Yonhap News)

“تفنگ تک تیرانداز” که می تواند حتی در شب با فاصله 1 کیلومتری دشمن را هدف گرفته و شلیک کند ، به واحدهای عمومی پیاده نظام در خارج از یگان های ویژه تحویل داده شد.

اداره برنامه اکتساب دفاع امروز (بیست و ششم) اعلام کرد که از زمان اتمام پروژه اسلحه تک تیرانداز ، که از سال 2012 تا پایان سال گذشته ترویج می شد ، همه واحدهای میدانی تفنگ های K-14 و عینک مشاهده را مستقر کرده اند.

یک “تیم تیرانداز” معمولاً متشکل از تعدادی ناظر است که محل پنهان شدن دشمن از یک میدان دید وسیع و یک تیرانداز را تعیین می کند که دقیقاً بر اساس اطلاعات مشاهده شلیک می کند. بزرگترین ویژگی

تفنگ بولت (نیمه اتوماتیک) K-14 می تواند به اهداف در فاصله 800 متر تا 1 کیلومتر اصابت کند.

دقت 1MOA (دقیقه از زاویه) است.

این بدان معنی است که می تواند به اهدافی با قطر حدود 100 متر تا 3 سانتی متر اصابت کند.

کارایی آینه مشاهده نیز در مقایسه با آنچه قبلاً در خارج از کشور معرفی شده بود به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

تلسکوپ روز مشاهده گر می تواند افراد را در فاصله 1.5 تا 2.5 کیلومتری تشخیص دهد و حتی در شب ، تصویربردار حرارتی می تواند افراد را در فاصله حدود 500 تا 1.5 کیلومتری شناسایی کند.

بانگسنگ گفت ، پارگی حتی در شرایط مه آلود نیز امکان پذیر است.

به طور خاص ، از روش “نور پراکنده” استفاده می شود ، که باعث می شود تصویر با جذب اشعه های کوچک مانند مهتاب یا نور ستاره در شب روشن شود ، به طوری که اهداف می توانند سریعتر از مناظر طبیعی شب شناسایی شوند.

لیزر با دقت بالا در آینه مشاهده ، فاصله را دقیقاً اندازه می گیرد ، حتی اگر هدف در فاصله 2 تا 4 کیلومتری یا بیشتر باشد ، در حالی که “هدف پشت پنجره” را مشاهده می کنید ، که با چشم غیر مسلح می تواند به دلیل بازتابش نور ، آن را ببیند از پنجره.

علاوه بر این ، برای به حداقل رساندن احتمال مشاهده توسط دشمن ، یک “فلش قاتل” نصب شد که در آن لنز ناظر نور را منعکس نمی کند.

یک مقام مسئول از اداره پرتوی گفت: با گسترش و توزیع اسلحه های تک تیرانداز و عینک مشاهده در بین واحدهای عمومی پیاده ، قدرت جنگی واحدهای جبهه به طور قابل توجهی بهبود یافت.

(عکس = با مجوز از سازمان تابش ، Yonhap News)

[ad_2]