[ad_1]

هو-یانگ جو ، نیروی مردمی ، تشکیل یک هیئت بحث دو حزب برای حمایت از خسارت کرونا را پیشنهاد داد

ژو در صبح 3 صبح در سخنرانی خود در برابر نماینده گروه پیمانکاران در جلسه عمومی شورای ملی گفت: “ما پیشنهاد می دهیم” یک نهاد مشورتی بین طرفین احزاب مخالف “تشکیل دهیم تا پشتیبانی عملی بتواند به سرعت ارائه می شود و طرفین تحت تأثیر قرار می گیرند. ”

وی افزود: “اولین لایحه مربوط به قدرت مردم شورای ملی ، قانون حمایت از معیشت مردم برای فرار از بحران کرونر بود.”

وی در مورد یارانه چهارم فاجعه گفت: من اگر به گفته رئیس جمهور مبنی بر اینکه بودجه توانایی پرداخت آن را دارد ، فعالانه همکاری خواهم کرد.

سخنگوی ارشد بیمارستان دولت را به دلیل عدم دریافت واکسن زودتر مورد انتقاد قرار داد زیرا وی در اثر تبلیغ خود در قرنطینه K مست شده بود و از دولت خواست که اجازه تشخیص خود از طریق کیت تشخیص سریع را بدهد.

علاوه بر این ، وی همچنین گفت که پشتیبانی از “صندوق بقا emergency اضطراری” را برای مشاغل آزاد و صاحبان مشاغل کوچک ، معافیت سه ماهه از قبض های آب و برق ، واردات “وجوه اضطراری برای احیای مجدد شهرهای خود” بررسی خواهد کرد. در سراسر کشور و پشتیبانی از سیستم عامل کارگران و کارگران ویژه.

وی همچنین با ایجاد “کمیته ویژه بعد از شورای ملی پس از کرونا” پیشنهاد ایجاد یک استراتژی آینده را پس از کرونا 19 داد.

وی در مورد انتخابات میان دوره ای سئول و بوسان در 7 آوریل گفت: “این انتخابات برای جنایات جنسی توسط رهبران گروه های حزب دموکرات برگزار می شود.”

جو نای گفت: “حزب دموکرات به دلیل خود از قول خود برای عدم کاندیداتوری چشم پوشی کرده است.”

وی در مورد سو susp ظن حمایت از نیروگاه های هسته ای در کره شمالی ، صدای خود را بلند کرد و گفت: “اگر این رژیم در مضیقه باشد ، با تئوری رنگ و باد شمال از بین می رود.

“چرا بسیاری از افرادی که به USB نگاه کرده اند و به کره شمالی رفته اند گفته اند ،” چرا بسیاری از کسانی که به USB که به کره شمالی رفته است نگاه کرده اند ، گفته اند که حزب مخالف باید محتوای USB را فاش کند خواستار افشای محتوای USB که رئیس جمهور مون جائه این به رهبر کره شمالی کیم جونگ اون تحویل داده است.

وی گفت: “مردم مشکوک هستند که بسته هدایایی که رئیس جمهور مون جائه این برای کره شمالی باز خواهد کرد ،” رئیس جمهور باید از توهم بیهوده کره شمالی بگریزد. ”

رئیس مجلس در مورد حرکت دادستان ارشد یون سوک یول گفت: “سه بار او به فرماندهی تحقیقاتی بی سابقه در تاریخ مشروطیت مراجعه کرد و شش اتهام دروغ را مطرح کرد و موفق به گرفتن او نشد ، اگرچه او را از کار اخراج کرد شما هستید “در غیر این صورت ، خانه آبی و حزب دموکرات باید عذرخواهی کنند.”

وی با انتقاد از استیضاح قاضی اظهار داشت: “این سو anاستفاده از سیستم استیضاح و تهدید کل قاضی است که بدون تأیید شرایط استیضاح یا حتی گوش دادن به توالت فرنگی خودش ، بلافاصله تصمیم به استیضاح قاضی که در دادگاه مقصر نیست ، است.”

او فقط به رئیس دادگاه عالی کیم میونگ سو گفت: “من چندین بار مشکلات عملیات قضایی را ذکر کرده ام ، بنابراین مدتها به آن اشاره نخواهم کرد.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]