[ad_1]

قدرت مردم امروز (اول) رسماً خواستار رسیدگی به امور ایالتی شورای ملی به ظن ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی شد “، اما حزب دمکرات بلافاصله آن را رد کرد.

این در جلسه عادی نماینده داخلی است که به ریاست رئیس مجلس شورای ملی پارک بایونگ سوک برگزار می شود.

هو-جوان جو ، رئیس دولت مردم ، در اظهارات خود ، تحقیق در مورد شورای ملی را پیشنهاد كرد و گفت: در كره شمالی بدون موافقت ملی. ”

رهبر حزب دموکرات کیم ته نون گفت: “از آنجا که کاخ آبی ، وزارت صنعت و وزارت وحدت به طور مفصل برای مردم توضیح دادند ، همه اینها به عنوان واقعیت شناخته شد.”

رئیس جمهور پارک گفت: “مهم است که حقایق را سریع بررسی کنیم.” “گرم شدن بیش از حد و درگیر شدن در یک نبرد سیاسی بیش از حد مطلوب نیست. از آنجا که مشکلات مربوط به تاج و رفاه عمومی جدی است و روابط بین کره ای تحت تأثیر قرار گرفته است ، واقعیت باید در اسرع وقت روشن شود.”

در همین حال ، هان مین سو ، یک کارمند دولت در شورای ملی ، گفت که رئیس جمهور پارک و نمایندگان دو حزب توافق کردند که میزان کمک هزینه اعضای شورای ملی در سال جاری را افزایش دهند (حدود 77000 درآمد ماهانه). دستورالعمل

وقتی همه اعضای شورای ملی افزایش کمک هزینه را اهدا می کنند ، مبلغ آن به حدود 270 میلیون وون می رسد.

پرزیدنت پارک همچنین نامه ای به 17 رئیس جمهور دائمی ارسال کرد و گفت: “لطفاً مدت زمان رسیدگی به دادخواست ملی را رعایت کنید تا حق شهروندان در یک دادخواست تضمین شود.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]