[ad_1]

قدرت مردم ، هو جوان یو ، از سخنان وزیر دادگستری پارك بوم گی انتقاد كرد كه زندانی عمومی باید ادعاهای خروج غیرقانونی علیه معاون سابق وزیر دادگستری كیم هاك هوئی را بررسی كند.

ژو در جلسه ای متقابل در بیمارستان امروز (26 ام) گفت: “پرچم قرمز و روش واژگونی حزب دموکرات نیز این بار بسیج شد.”

نماینده جو استدلال کرد که پس از کیم گی گیون ، رئیس ستاد مهاجرت وزارت دادگستری ، که تصویب کناره گیری معاون وزیر سابق را تأیید کرد ، مخبر را به پرونده “نشت مخفی امور عمومی” و این نامزد متهم می کند پارک با معشوقه بالابر هوا بیرون رفت. ” این به معنای خرد کردن تحقیقات پرونده است. ”

سخنگوی جو گفت: “این وضعیت مسخره ای است که در آن شخصی که مدارک رسمی را جعل می کند ، مرتکب اقدامات غیرقانونی می شود ، وظایف خود را کنار می گذارد و از قدرت خود سو ab استفاده می کند ، خبرنگار را به خاطر منافع عمومی سرزنش می کند.”

“دولت Moon Jae-in ، که حفاظت از خبرنگاران منافع عمومی را به یکی از 100 مورد بزرگ ملی تبدیل کرده است ، خبرنگاران با منافع عمومی را مرعوب می کند. آنچه وزارت دادگستری باید انجام دهد این نیست که خبرنگاران را به دلیل منافع عمومی متهم کند ، و عمیق فکر کنید درباره آنها و به طور فعال با تحقیقات در مورد اتهام همکاری می کنند. “من این کار را کردم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]