[ad_1]

در روز پانزدهم ، هو-یانگ جو ، نیروی ملی ملت ، اخطارهایی را به رئیس جمهور سابق لیم جونگ سوک فرستاد ، که از ممیزی پس از هسته ای و قانونگذار حزب دموکرات یون گونگ-یینگ انتقاد کرد و گفت: “مغرور نشو”.

وون نای جو امروز در مقاله ای که در فیس بوک ارسال شد ، گفت: “شرایط رئیس جمهور یونگ گونگ جونیور و لیم یونگ سوک ، که فریاد می زنند” رئیس جمهور ارباب است “و رئیس جمهور مون جائه این یک سال باقی مانده است. قدرت. ”

وی گفت: آیا آنها كه به طور غیرقانونی توان اقتصادی اقتصادی ولسونگ واحد 1 را دستكاری می كنند و بیش از 400 سند رسمی وزارت تجارت ، صنعت و انرژی را از بین می برند ، مجازات نخواهیم كرد تا از بازرسی دادگاه جلوگیری شود؟ چرا ما (واحد Wolsong 1) را به سرعت نابود نکردیم؟ “آیا فریاد رئیس جمهور باید یک تعارف باشد؟”

او می نویسد ، “من فقط کنجکاو هستم اگر اظهارات متکبرانه فاحشه های ریاست جمهوری مبنی بر اینکه” دولت منتخب ، یک رئیس جمهور تفویض شده توسط مردم ، می تواند هر کاری انجام دهد “، گواه بسیاری از بی قانونی ها و خشم هایی است که رئیس جمهور مون مخفیانه مرتکب شده است.” که

دیروز لیم جئون با انتقاد از رئیس حسابرس چوی جه هیونگ گفت: “من به شما گفتم که خانه را خوب نگه دارید و سپس سعی کردید خانه را تحویل بگیرید و با احساس مالکیت کار کنید.

در نوامبر سال گذشته ، یون ، نماینده کنگره ، گفت: “حسابرسی یا تحقیق در مورد سیاست بستن زودهنگام والسونگ ، خود یک چالش اساسی برای دموکراسی است” ، و “به طور جدی از مرز عبور کرد”.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]