[ad_1]

در مورد روند استیضاح قاضی Im Seong-gun امروز (پنجم) ، هو-یانگ جو ، قدرت مردم ، استدلال می کند که “بلکه کسی که استیضاح می شود رئیس دادگستری کیم میونگ سو است.

نماینده جو امروز در رادیو حاضر شد و گفت: “(پیگرد قانونی استیضاح برای استیضاح) از نظر هدف ، رویه و محتوا استیضاح غیرقانونی است و به عنوان سو of استفاده از سیستم استیضاح در کتاب درسی باقی خواهد ماند.

آقای جو گفت: “دلایل زیادی برای استیضاح وجود دارد ،” كیم رئیس دادگاه عالی به جای دفاع از استقلال قوه قضاییه ، به استقلال قوه قضاییه لطمه زده است.

با این حال ، وی توضیح داد که پیشنهاد پیگرد قانونی استیضاح علیه رئیس دادگستری کیم همچنین در نظر گرفتن تضعیف استقلال دادگستری و امکان اعطای تخفیف به قاضی ارشد در صورت رد پیشنهاد استیضاح است.

وی افزود: بسیاری از نمایندگان مجلس هستند که به قانون استیضاح روی خواهند آورد.

از سوی دیگر ، با توجه به حزب با شورای ملی ، جو گفت: “پس از اتحاد چنین روندی وجود خواهد داشت” و گفت: “هنگامی که ما روند اتحاد نامزدها را طی کنیم ، معتقدیم که بحث در مورد حزب به طور طبیعی دنبال خواهد کرد.

وی گفت: لایحه حزب دموکرات برای ساخت فرودگاه جدید در جزیره گادوک یک مشکل است ، تخمین هزینه ها ، ارزیابی اثرات زیست محیطی و مطالعات امکان سنجی اولیه را حذف می کند.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]