[ad_1]

کیم جونگ اون ، رئیس کمیته گسترش مردم ، با اشاره به اتهاماتی که اسناد مربوط به نیروگاه هسته ای کره شمالی از جمله پرونده های حذف شده توسط مقامات وزارت صنعت است ، گفت که این یک انتقال تکان دهنده است. خانه آبی سپس گفت که اظهارات رئیس جمهور کیم جونگ اون با سخنان دوک شمال پونگ تفاوتی ندارد و در دادگاه تجدید نظر می کند

گزارشگر پارک وون کیونگ اخبار را اعلام خواهد کرد.

<기자>

کیم جونگ اون ، رئیس نیروی مردمی ، گفت که SBS شکایت عمومی دادستانی را به همراه گزارش بررسی کرده است.

وی افزود این یک انتقال تکان دهنده است که می تواند سرنوشت رژیم را فراتر از دروازه نیروگاه هسته ای متزلزل کند و واقعیت باید به وضوح آشکار شود.

ترکیب کمیسیون تحقیق در مورد حقایق در سطح حزب نیز اعلام شد.

کاخ آبی بلافاصله با استناد به دوک کره شمالی در جریان حزب کره جدید ، سلف قدرت مردمی درست قبل از انتخابات ریاست جمهوری 1997 ، آن را تکذیب کرد.

[강민석/청와대 대변인 : 아무리 선거를 앞두고 있다고 해도 야당 대표의 입에서 나온 말이라고는 도저히 믿겨 지지 않는 혹세무민하는 발언입니다. 북풍 공작과도 다를 바 없는 무책임한 발언이며, 묵과할 수 없습니다.]

یک مقام کاخ آبی گفت که سخنگوی سخنگو موضع رسمی خانه آبی است و گفت که این می تواند با وصیت نامه رئیس جمهور مون جائه این متفاوت باشد.

کاخ آبی همچنین ادعاهای احداث نیروگاه هسته ای در کره شمالی را به عنوان یک ادعای پوچ رد کرد و هشدار داد که پاسخ قاطع به رئیس جمهور کیم ، از جمله اقدامات قانونی خواهد داد.

وزارت وحدت همچنین توضیح داد که هیچ موردی از ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی به عنوان پروژه همکاری بین کره ای رخ نداده است ، زیرا این سند در سال 2018 نوشته شده است.

(پوشش ویدئو: یونگ یانگ چویل ، ویرایش ویدئو: Jinwon Kim)

▶ Baek Woon-gyu به زودی دستور می خواهد … مدیر بخش هوابرد ، علاقه مند به تحقیقات است

[ad_2]