[ad_1]

قدرت مردم ، رئیس کمیته واکنش اضطراری کیم جونگ اون ، رئیس دادگاه کیم میونگ سو را انتقاد کرد و گفت: “آیا برای قضات بدتر ناراحت کننده نیست؟”

صبح روز 4 صبح رئیس کیم به کمیته مخالفت گفت: “دادگاه عالی کیم مون سو با سکوت ناجوانمردانه رژیم در مورد” انتخاب قاضی “موافق است و (معاون قاضی Im Song-gun) حاضر به استعفا نیست ، حتی نوجوانان خود را به سمت هدف استیضاح سوق می دهد. “من گفتم.

وی گفت: “كیم رئیس دیوان عالی كشور پس از روی كار آمدن به عنوان تابع رژیم ، بیش از 100 قاضی را تحویل تحقیقات دادستانی داد.”

پرزیدنت کیم همچنین گفت: در حال حاضر قضات فاجعه بارتر خواهند بود زیرا افراد مسن ترسو را بیش از نمایندگانی می بینند که لایحه استیضاح را معرفی کرده اند.

پرزیدنت کیم گفت: “در سال 1950 ، هنگامی که با قضات درگیری بود ، رئیس جمهور سینگمن ری در یک سخنرانی در مجلس شورای ملی به صراحت از دادگاه انتقاد کرد.” در آن زمان ، رئیس دیوان عالی کشور پاسخ داد: در صورت وجود اعتراض ، لطفاً فرجام خواهی کنید “و من عقب نشینی نکردم.” گفت.

آقای کیم بایون رو ، که در آن زمان رئیس دیوان عالی کشور بود ، پدربزرگ رئیس جمهور کیم است.

پرزیدنت کیم گفت: “ارزشی که دیوان عالی سعی در حفظ آن داشت ، حتی در مواجهه با رئیس جمهور ، ارزش قانون اساسی استقلال قوه قضاییه بود.”

وی گفت: “مردم ، نه دولت ، امروز قدر آن را می دانند و تاریخ می سازند.” “دیوان عالی کشور کیم از شما می خواهد به جای زندگی در یک نگاه غم انگیز ، به خود نگاه کنید و انتخاب صحیح را انجام دهید.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]