[ad_1]

نامزد اول کیم جین واک ، رئیس بخش تحقیقات جنایی مقامات عالی رتبه دولتی ، امروز (دهم) زخمی شد و مقدمات دادرسی کارمندان به حالت تعلیق درآمد.

تیم آماده سازی کارکنان گفت: “از آنجا که مادر کاندیدا صبح امروز درگذشت ، او تا پایان برنامه مراسم خاکسپاری به سر کار نخواهد رفت.”

بر این اساس ، آماده سازی نامزد کیم برای جلسه دادرسی تا 12 ام ، تاریخ مادر کاندیدا به حالت تعلیق در می آید.

تاریخ دادرسی نامزد کیم هجدهم یا نوزدهم است. حتی اگر جلسات دادرسی تأیید شود ، باز هم وقت است.

یک مقام مسئول از گروه مقدماتی گفت: “حتی اگر نامزد کیم به محل کار خود نرود ، گروه مقدماتی بدون هیچ مانعی از قبیل تهیه س writtenالات و جوابهای مکتوب به شورای ملی ، برای دادرسی آماده می شوند.”

نامزد کیم در حال آماده سازی برای شکستن ادعاهای احزاب مخالف مانند انتقال پنهانی و معاملات سهام با استفاده از اطلاعات نامشخص است.

وی در مورد انتقال مخفیانه توضیح داد: “این موضوع در مورد سود مالی از اموالی مانند فروش آپارتمان یا رفتن بچه ها به مدرسه به دلیل مهاجرت یا تحصیل در خارج نیست.

با این حال ، وی قصد خود را برای عذرخواهی در جلسه دادگاه به دلیل نقض احتمالی قانون اعلام کرد.

علاوه بر این ، در مورد ادعای معاملات سهام از طریق اطلاعات نامشخص ، وی با رد این مطلب گفت: “ما به درخواست شخص مدیر عامل میكو بیومد ، كه از لحاظ بودجه رنج می برد ، به عنوان شخص ثالث در افزایش سرمایه شرکت كردیم.”

در پاسخ به سو susp ظن مبنی بر اینکه دوره تحصیل به تولد فرزند تابعیت دو فرزند پسر اول در زمانی که وی در ایالات متحده و در دفتر کار کیم و چانگ بود تمدید شده است “، این دوره همانطور که در ابتدا تعیین شده بود به اتمام می رسد. و پسر بزرگتر باید خدمت سربازی انجام دهد. ” توضیح دادم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]