[ad_1]

نماینده ژانگ هه یونگ ، قربانی حادثه آزار و اذیت جنسی توسط رهبر سابق حزب عدالت کیم جونگ اون ، مجدداً تأکید کرد که وی تصمیم گرفته است که اتهامات کیفری برای ترمیم آسیب ها و بازگشت به زندگی روزمره ضروری نیست.

ژانگ ، نماینده ، که ساعت 9 صبح در اخبار KBS ظاهر شد ، به این س answeredال پاسخ داد: “حزب عدالت در حذف جرایم جنسی پیشگام است ، اما موقعیت تغییر کرده است.”

وی ادامه داد: این رویه تحت عنوان پیگرد قانونی ابزاری واضح است که قربانیان می توانند برای بازگرداندن حقوق خود و بازگشت به زندگی روزمره خود انتخاب کنند. “دلیل این امر اعتماد به حزب عدالت است.

نماینده ژانگ توضیح داد: “هر چقدر فکر کردم که موضوع آزار و اذیت جنسی توسط نماینده حزب عمومی را خصوصی کنم ، نمی توانستم تصور کنم و اگر مخفی شوم ، چه کسی قربانی است و عضو شورای ملی است ، من راهی برای تحقق تماس خود نمی دیدم. ”

در همین حال آقای ژانگ گفت که او معتقد است حزب عدالت به مسئولیت انتخاب وی پاسخ داده است.

عامل این امر ، چونگ ، به دلیل سو abuse استفاده اذعان کرده و عذرخواهی کرد و شدیدترین مجازات انتظامی حزب یعنی اخراج را اعمال کرد.

علاوه بر این ، نماینده یونگ گفت: “من با یک نظر موافقم که این تنها راه محاکمه مرتکب و مسئولیت قانونی است.” “ما تصمیم گرفتیم که تولید و دردی که در طی این روند متحمل خواهیم شد کمکی به ما نمی کند. ما به زندگی روزمره خود باز می گردیم. ”

وی در مورد کیفرخواست در پرونده گروه مدنی ، س askedال کرد: “اگر این کار بدون احترام به خواست قربانیان انجام شود ، آیا این بخشی از تلاش ها برای از بین بردن جرایم جنسی است؟ به او احترام بگذارید. از او التماس می کنم. ”

با توجه به فعالیتهای قانونگذاری آینده ، “در برابر فاجعه بی سابقه کرونا 19 ، بسیاری از وظایف تکالیفی وجود دارد که سیاستمداران باید آنها را برطرف کنند و بدیهی است که نقشهایی وجود دارد که باید در آنها بازی کنند تا تجربه ظهور مسئولیت های خود را به عنوان عضو شورای ملی انجام دهند. می بینمش. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]