[ad_1]

ژانگ هه یونگ ، نماینده حزب عدالت ، به قانونگذاری بازگشت.

بعد از ظهر دوم ، ژانگ یک کنفرانس مطبوعاتی در شورای ملی برگزار کرد و پیشنهاداتی را در قانون بیمه ملی درمانی مربوط به گواهی اخراج از فریلنسرها ارائه داد.

این اولین فعالیت قانونگذاری عمومی از زمان اعلام پرونده آزار جنسی رهبر سابق حزب عدالت کیم جونگ اون است که ماه گذشته اتفاق افتاد.

پیش از این ، نماینده ژانگ دیروز در SNS خود با عکسی از شورای ملی اعلام کرد: “من به لطف حمایت دقیق و همبستگی شما برای من قدم در زندگی روزمره خود می گذارم.”

ژانگ نماینده بعد از یک کنفرانس مطبوعاتی از یک خبرنگار در مورد برنامه های خود برای فعالیت های قانونگذاری آینده سوال کرد: “من می خواهم بگویم که من از بسیاری از شهروندان و اعضای حزب تشکر می کنم که با وجود مشکلات مختلف از موقعیت و قطعنامه من حمایت کردند.) در روند عبور از یک بحران دشوار ، به عنوان یک نماینده محبوب سخت کار خواهد کرد. ”

وی همچنین گفت: “بار دیگر از طریق این حادثه فهمیدم.” وی گفت: “به عنوان یک زن در سیاست حضور داشته باشید و به عنوان عضوی از شورای ملی عمل کنید مانع از این نمی شود که شما قربانی آزار جنسی شوید.”

وی افزود: از طرف دیگر ، از آنجا که من عضو شورای ملی هستم ، همچنین احساس کردم که می توانم این دید را تحمل کنم که به عنوان یک قربانی نمی توانم رنج ببرم.

سرانجام ، نماینده ژانگ تکرار کرد ، “لطفاً به این همه قربانی احترام بگذارید تا بتوانند بهبود یابند.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]