[ad_1]

KFTC تصمیم گرفت وضعیت اداره مالکیت معنوی کره را بررسی کند ، زیرا مشخص بود که عموم مردم گزارشی مشابه گزارش منتشر شده در سایت اشتراک گزارش قبل از مسابقه را ارائه می دهند و جایزه را از وزیر ثبت اختراع دریافت می کنند.

کمیته Kwon Ik امروز (25 ام) اعلام کرد ، “ما برای بهبود سیستم جلوگیری از دزدی ادبی ، سرقت و تکرار برنامه ها قبل از مسابقات در موسسات عمومی تلاش خواهیم کرد.”

KFTC قصد دارد تا درمورد وجود موارد لغو جایزه به دلایلی مانند دزدی ادبی و غیره ، مربوط به مسابقات انجام شده توسط آژانس های اداری مرکزی ، مقامات محلی و دفتر آموزش و پرورش تمرکز کند.

علاوه بر این ، تا تاریخ 8 ماه آینده ، KFTC یک نظرسنجی انجام می دهد تا جهت پیشرفت نهادی در بستر ملی مشارکت در سیاست “افرادی که فکر می کنند” را نشان دهد.

آقای Son Mo که با کپی برداری از داستان کوتاه “ریشه ها” از کیم مین جئونگ ، برنده جایزه فرهنگ Baekma ، پنج جایزه ادبی دریافت کرد ، گفته می شود که در مسابقه ای که توسط نهادهای عمومی مانند دفتر برگزار شده ، ایده های دیگران را به سرقت برده است برای مالکیت معنوی ، آژانس رادیویی کره و سرویس اطلاعات ملی. من به من شک دارم

(عکس = Yonhap News TV ، Yonhap News)

[ad_2]