[ad_1]

تحقیقات در مورد پرونده جنایی روشن اکبروف به پایان رسید. روشن اکبروف در حال حاضر به همراه وکلای خود در حال مرور مواد پرونده جنایی علیه وی است. شریک اصلی و دوست وی ، رئیس سابق ستاد کل ارتش ، نعیم الدین سادیکوف ، هنوز آزاد نیست.

هر دو ژنرال در طول جنگ 44 روزه اخراج شدند. پس از شکست دشمن ، س Naال نعیم الدین سادیکوف از روسیه مطرح شد و پیام روشن اکبروف از اوکراین آمد.

در مارس 2021 ، روشن اکبروف برای تحقیقات در آذربایجان احضار شد و به دلیل قتل 20 سال پیش در اوکراین بازداشت شد. در آن روزها ، نعیم الدین سادیکوف در تعطیلات در دبی بود. فیلم راه رفتن او با شلوارک و کنار ساعت کنار استخر منتشر شده است. گزارش هایی مبنی بر علاقه نعیم الدین سادیکوف به توزیع فیلم منتشر شده بود. نعیم الدین سادیکوف با این ویدئو می خواست پیغام بی نقص بودن خود را برساند …

در آن روزهای سال 2001 ، روشان اکبروف با چاقوی نظامی قلب تاجر الچین علی اف را خنجر زد و او را کشت و به طرز وحشیانه دیگری بود.

پس از اینکه مشخص شد وی شخصیت اصلی قتل است ، نام وی به عنوان برگزارکننده مهمانی های سرگرم کننده در دستور کار قرار گرفت. در آن روزها ، دادستانی اوکراین در حال تحقیق در مورد پرونده جنایی علیه روشان اکبروف در رابطه با مرگ وی بود. والدین الچین علی اف نیز روشان اکبروف را به قتل متهم کردند.

روشن اکبروف اطمینان خود را از دستگیری وی برای سالها پنهان نکرد. در سالهای اخیر ، انقضا دوره شرکت در تحقیقات موجب شده است تا افکار عمومی مجازات نشود. با این وجود ، روشن اکبروف دستگیر شد.

آیا این لحظه می تواند منجر به آزادی روشن اکبروف از زندان شود؟ آیا روشان اکبروف می تواند پس از صدور حکم دادگاه به این دلیل که مدت حبس وی به پایان رسیده است آزاد شود؟

پرونده جنایی روشن اکباروف – آیا قتل الچین علی اف ، که در اوکراین به قلب او چاقو خورده بود ، فاش می شود؟

ناتیگ آلاسگاروف ، رئیس دفتر حقوقی باکو ، گفت که دادستانی اوکراین در ابتدا پرونده جنایی قتل الچین علی اف را به اتهام قتل عمدی باز کرده است.

“روشن اکبارووا تحت مواد 12.1 ، 120.2.2 (قتل به قصد ارتکاب وحشیانه) و 12.1 ، 221.3 (اوباشگری) قانون کیفری آذربایجان متهم شده است. در خارج از کشور طبق قانون جمهوری آذربایجان و یک کشور خارجی یک جرم در نظر گرفته شده است و این افراد در یک کشور خارجی محکوم نشده اند ، تحت قانون جزای جمهوری آذربایجان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند. طبق ماده 120.2.2 قانون کیفری ، مجازات از 14 تا 20 سال حبس است مدت حبس برای این جنایت به ویژه سنگین 20 سال است. کسانی که به موجب ماده 221.3 محکوم شده اند (اوباشگری) به 2 تا 5 سال زندان محکوم می شوند که تا یک سال آزاد می شود مجازات حبس تحت قانون کیفری ، در صورتی که برای مجموعه ای از جرائم محکومیت صادر شده باشد ، مدت یا میزان محکومیت نهایی ممکن است شدیدتر از مجازات های مجازات جداگانه برای جرم نباشد. در جمعیت گنجانده شده است. تحقیقات تحت مواد 120.2.2 و 221.3 ادامه دارد. ماده 120.2.2 قتل با قصد ارتکاب به شرارت است. یعنی مرتکب قتل بدون دلیل شود. وی همچنین به اتهام دزدکاری با استفاده از سلاح یا اشیایی که به عنوان سلاح استفاده شده بود متهم شد. در صورت تأیید ، روشن اکبروف ممکن است به شدت مجازات شود. با توجه به دوره شرکت در تحقیقات ، دادگاه اختیار تعیین دوره شرکت در تحقیقات را طبق ماده 120.2.2 دارد. طبق کیفرخواست ، روشن اکبروف بی دلیل الچین علی اف را کشت و یک نفر دیگر زخمی شد. “

بر اساس اطلاعات رسمی دادستانی کل ، در رابطه با قتل یک شهروند آذربایجانی متولد 1971 ، علی اف یلتسین فدای اوغلو در 1 ژوئن 2001 در کیف اوکراین ، دادستانی اوکراین یک پرونده جنایی را تحت مواد مربوطه آغاز کرد قانون کیفری یک پرونده جنایی آغاز شده است ، تعدادی از اقدامات تحقیقاتی انجام شده است و در سال 2003 یک پرونده جنایی به ظن ارتکاب جرم به آذربایجان ارسال شده است.

تعدادی از اقدامات تحقیقی در بخش تحقیقات جنایات جدی ارتش و دادستان عمومی جمهوری آذربایجان (سابق) انجام شد ، اما پرونده جنایی به دلیل اینكه شخص برای مشاركت در این پرونده به حالت تعلیق درآمد شناسایی نشده بود.

پس از بررسی پرونده جنایی توسط دادستانی کل در سال 2020 ، دادستانی کل تصمیم به تعلیق دادرسی کیفری را لغو کرد و اداره تحقیقات دادستانی کل تعدادی از اقدامات تحقیقاتی را انجام داد و شواهد کافی را جمع آوری کرد. اکبروف روشن تلمان اوغلو سو Thus ظن های اساسی توسط شهروند آذربایجانی متولد سال 1965 ، اکبروف روشن تلمان اوغلو ، پس از صرف غذا و نوشیدن در کافه “سیکورا” واقع در خیابان دگتیارف 7 کیف ، شب 31.05.2001 در ژوئن در 1 در سال 2001 ، در درگیری جزئی بین او و الچین فدای اوغلو علی اف در نزدیکی کافه حدود 3-3 ساعت ، دلیل بر این بود که الچین علی اف به عمد وی را با خنجر زدن به قلب خود با چاقو به قصد اوباشی کشته است.

در تاریخ 15 مارس 2021 ، R. Akbarov به موجب مواد 12.1 ، 120.2.2 (قتل عمدی) و 12.1 ، 221.3 (اوباشگری) قانون کیفری متهم شد و بر اساس این مواد متهم شد و به دادستانی کل کشور تحویل شد. در همان تاریخ دادگاه نظامی در باکو ، وی به مدت 4 ماه در بازداشت ماند.

Milli.Az[ad_2]