[ad_1]

لی ناک یون به همراه نماینده حزب دموکرات در سخنرانی سازمان پیمانکاری پارلمانی رسماً حمایت از یارانه چهارم فاجعه را اعلام کردند. وی اعلام کرد که با سازماندهی مقدار کافی مدیریت اضافی ، هم پشتیبانی شخصی و هم حمایت از کل ملت را در نظر خواهد گرفت.

خبرنگار کانگ مینو

<기자>

لی ناك یون ، رهبر حزب دموكرات دومین سخنرانی را به عنوان نماینده سازمان پیمانكار پس از تصدی مسئولیت ایراد كرد.

مدیر اجرایی لی در سخنرانی آمادگی خود را برای حمایت از چهارمین صندوق امداد در برابر حوادث با تشکیل بودجه اضافی کافی ابراز داشت.

[이낙연/더불어민주당 대표 : 코로나처럼 민생과 경제에도 백신과 치료제가 필요합니다. 4차 재난지원금을 준비하겠습니다.]

دولت گفته است كه به طور شخصی از گروه های آسیب پذیر كه با اقدامات قرنطینه ای دست و پنجه نرم می كنند پشتیبانی خواهد كرد و با بررسی روند گسترش تاج ، تصمیم خواهد گرفت كه چه زمان یارانه ملی در برابر بلایای طبیعی را تقویت كند.

علاوه بر این ، شیوع ویروس کرونا مشکل شبکه امنیت اجتماعی ما را آشکار کرد و یک سیستم مراقبت اجتماعی جدید با ماهیت جهانی حمایت اجتماعی ارائه داد.

در واکنش به بی ثباتی در بازار املاک و مستغلات ، دولت حزب اقدامات متقابل زیادی انجام داد ، اما سر خود را خم کرد و گفت که موفقیت آمیز نبوده است.

علاوه بر این ، وی گفت که به زودی سیاست املاک و مستغلات را که شامل تهیه مسکن حفاری در کلان شهرها مانند سئول است ، اعلام خواهد کرد.

رهبران مخالف با انتقاد از حمله “ظن هسته ای” حزب مخالف به کره شمالی اظهار داشتند که آنها مرز را رد کرده اند اما اعتراضات توسط مردم مطرح شده است.

[이낙연/더불어민주당 대표 : 거짓을 토대로 대통령을 향해 ‘이적행위’라고까지 공격했으면, 무거운 책임을 지는 것이 당연합니다.]

فردا (سوم) ، هو-یانگ جو ، نماینده قدرت مردم ، توسط نماینده سازمان پیمانکاری سخنرانی خواهد کرد.

قبل از سخنرانی لی ، دادخواست استیضاح قاضی Im Seong-gun که روز گذشته اعلام شد ، در جلسه عمومی اعلام شد.

[ad_2]