[ad_1]

کارکنان گذرنامه به رویداد یوئیدو می روند ، با حضور فرماندار گیونگی ، گیونگی لی جه میونگ ، دارنده بزرگ بعدی گذرنامه.

تفسیر می شود که این وضعیت تغییر یافته فرماندار را نشان می دهد ، که رتبه بعدی را برای تأیید شماره 1 برآورده می کند.

فرماندار لی در مناظره امروز (بیست و ششم) در مورد خانه اصلی Gyeonggi-do در هتلی در Yewido ، که توسط استان Gyeonggi و شرکت مسکن Gyeonggi سازماندهی شده است ، شرکت کرد.

علاوه بر این ، 50 عضو پان پاسپورت ، به رهبری حزب دموکرات ، به عنوان میزبان مشترک این بحث معرفی شدند.

حتی در بحبوحه اپیدمی تاج 19 ، بیش از 20 نفر از اعضای سئول و گیونگی در این مناظره شرکت کردند.

نماینده لی جه میونگ گی جئونگ سئونگ هو به سرپرستی کیم بیونگ ووک سو بیونگ هون لیم جونگ سونگ جو یونگ چونون کیم نام گک کیم سئونگ برنده Min Byeong-deok Park Sang-hyuk Seo Yeong-seok لی گیو مین جانگ گیونگ- تائو جو جونگ هون چوی کی سانگ هونگ و دیگران

فرماندار لی با خبرنگاران دیدار کرد و گفت: “من باید کارهای زیادی برای درخواست کمک از شورای ملی در طول استان گیونگی انجام دهم. لطفا به عنوان بخشی از فعالیت های روزمره به این موضوع نگاه کنید.”

وزیر سابق پارک تجارت کوچک و متوسط ​​یانگ سان و نماینده. وو سانگ هو همچنین در جلسه بحث و گفتگو در زمان انتخاب شهردار سئول شرکت کرد.

وزیر سابق پارک در یک سخنرانی تبریک گفت: “سئول و گیونگی-دو در یک منطقه مسکونی هستند و شهردار سئول و گیونگی-دا همیشه در حال بحث و گفتگو در مورد سیاست ها هستند.” دارم تماشا میکنم. ”

نماینده وو همچنین گفت: “برای اولین بار ، ده ها نفر را می بینم که میزبان یک بحث هستند. من مطمئن هستم که این سیاستی است که علاقه زیادی دارد و یک فرصت عالی برای تحقق است.” امیدوارم چیزهای خیلی خوبی در آنجا باشد “.

فرماندار لی ، وزیر سابق پارک و نماینده وو پیش از رویداد گفتگوی کوتاهی داشتند.

وقتی نماینده وو گفت ، “یکی از این دو شریک خواهد بود” ، فرماندار پاسخ داد ، “آیا شما هر دو نمی توانید بیرون بروید. من مادرم را دوست دارم و پدرم را دوست دارم (به نظر می رسد یک سوال باشد)” ، که باعث خنده من می شود

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]