[ad_1]

آمریکا

به گزارش گروه بین الملل یکتاپرس ، عبدالملک العجری ، عضو تیم مذاکره کننده نجات ملی یمن وی از استاندارد دوگانه آمریکا در بحران یمن انتقاد کرد.

به نقل از العجی گفت: “بیانیه های ایالات متحده با هدف تحریک جنگ ادعای صلح دولت بایدن را تضعیف می کند.”

وی گفت: “نماینده آمریکا چیزی جز آنچه عربستان سعودی گفته است و ظاهراً شعارهای بایدن در جریان مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از جنگ را ارائه نمی دهد.” [در یمن] متوقف شده است “.

این مقام یمنی ادامه داد که ایالات متحده بار دیگر سیاست خود را در زمینه ارتقا agg تجاوزات در یمن دنبال می کند. زیرا صلحی که واشنگتن می خواهد فقط توقف موقتی درگیری است.

العجیری معتقد است که واشنگتن به دنبال کاهش برخی از بحران های منطقه است و معتقد است که می تواند تاکتیک های تجاوز را تحت لوای صلح اعمال کند ، اما پس از شکست این سیاست ، او به ترویج درگیری متوسل شد.

وی در پایان گفت که ایالات متحده احتمالاً در کنار داعش و القاعده می جنگد ، اما هیچ کس در این باره اظهار نظری نکرد. درست همانطور که القاعده در کنار تجاوزات سعودی در البیدا و تعز و چندین منطقه دیگر می جنگد ، ایالات متحده کلاه لبه دار درازکشیدن.

ایالات متحده با کمک عربستان سعودی و امارات متحده عربی در آوریل 2015 جنگ بزرگی را در یمن آغاز کرد و گفت که هدف آن سرنگونی عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور یمن است اما تاکنون موفق نشده است.

انتهای پیام /

[ad_2]