[ad_1]

قدرت افرادی که کاندیداتوری خود را برای انتخاب شهردار سئول اعلام کردند 4 · 7 اوه سئون ، شهردار سابق سئول ، به نا کیونگ وون ، نماینده سابق مجلس ، مخالف این مسابقه ، گفت: “کشف یک سال طول می کشد.”

شهردار O امروز (هجدهم) به “شدیدترین پیش نمایش کیونگ-راه” رادیو KBS گفت: “من از عبارتی تحریک کننده برای نماینده سابق مجلس به عنوان یک شهردار کارآموز یا یک شهردار تازه کار استفاده کردم ، اما تفاوت زیادی با واقعیت نخواهد داشت.”

وی پاسخ داد: “من از این نظر قدرت نسبی دارم.”

وی در مورد اظهارات روز گذشته مبنی بر اینکه وی برای “رئیس جمهور مون جائه این باید در میدان گوانگ وامون مرتکب یک جنایت مرگبار شود” ، گفت: “ما باید مسئولیت تقویت شکاف و قطب بندی بین فقیر و غنی را بر عهده بگیریم.

وی در مورد بخشودگی دو رئیس جمهور سابق ، لی میونگ باک و پارک گئون هی ، گفت که “دولت باید از انتقام سیاسی و سیاست تقسیم ملی عذرخواهی کند و تصمیم به عفو بخاطر ادامه آن دهد ، و این زمان مناسب برای امسال”. .

شهردار O بارها و بارها به دلیل استعفا در مورد همه پرسی وعده های غذایی رایگان عذرخواهی کرده است ، اما به صراحت اعلام کرده است که با ارائه وعده های غذایی رایگان به 20٪ بالا مخالف است

هنوز هم ، او افزود ، “من قصد ندارم کاری را که در حال حاضر انجام می دهم تغییر دهم.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]